Міжнародні можливості квітня


Міжнародні можливості квітня

Ми зібрали деякі відомості про закордонні програми та стипендії для студентів та науковців, документи на які можна подати саме у квітні!

  1. Премія для журналістів  

Теми розвитку, демократії та прав людини – це саме ті теми, на які має писати номінант премії Lorenzo Natali Journalism Prize. Взяти участь можуть журналісти, працівники медіа- та фотоіндустрії, які розкривають тему нерівності, прав людини, бідності тощо.

Винагороду вручають на церемонії,  що відбудеться в Брюсселі 18-19 червня 2019. А призер у кожній номінації отримає 10 000 €.
Дедлайн: 14 квітня

  1. Стипендія в Словаччині від Penta Scholarship  

Penta Scholarship надає можливість громадянам України навчатись у вишах Словаччини на бакалавраті та магістратурі протягом 2019/2020 академічного року. Навчання проходитиме англійською або словацькою мовою.Коли, де: 2019/2020 навчальний рік, Словаччина
Дедлайн: залежно від обраної програми (протягом квітня-травня)

  1. Стипендія на участь у саміті One Young World  

Саміт One Young World проходить у Лондоні й організований для молодих лідерів: студентів, випускників та молодих фахівців. Учасник має бути віком 18-30 років, мати бажання здійснювати позитивні зміни, вирішувати проблеми на місцевому й глобальному рівнях. Також перевагами стануть наявність лідерських навичок і досвід реалізації інноваційних ідей.

Є можливість виграти стипендію, яка оплачує проживання в готелі з 22 по 25 жовтня 2019, харчування, сніданок, обід і вечерю, трансфер від місця проживання до місця проведення саміту, навчальні матеріали й посібники, авіапереліт до Лондона й назад.
Коли, де: 22-25 жовтня 2019, Лондон (Велика Британія)
Дедлайн: 15 квітня

  1. Міжнародна літня школа у Вільнюсі  

Навчання в школі розраховане для майбутніх лідерів і спрямоване на антикорупційну діяльність і підзвітність. У рамках школи учасники ознайомляться з останніми дослідженнями в галузі боротьби з корупцією і підзвітності, відвідають семінари, лекції, тренінги, дискусії та екскурсії.

Умови: організатори пропонують лімітовану кількість стипендій, які повністю покривають навчання, проживання й транспортні витрати.
Коли, де: 4-18 липня 2019, Вільнюс (Литва)
Дедлайн: 30 квітня

 

Події та оголошення


серпня
23
Розпочався конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів для реалізації у 2020-2021 роках

22 липня 2019 року почався конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів для реалізації у 2020-2021 роках. Він оголошений Міністерством освіти і науки України та Міністерством науки та вищої освіти Республіки Польща. Подати пропозицію можна до 23 серпня 2019 року. Конкурс відкритий для …

липня
23
Кіноклуб MY ART проводить безкоштовний показ фільмів

Кіноклуб MY ART протягом всього літа показує кіно на відкритому майданчику закинутого Будинку офіцерів флоту, задля насичення культурного різноманіття у Миколаєві та формуванню культури участі в мистецьких подіях жителів міста. Вхід на усі події та кінопокази – ВІЛЬНИЙ. Локація заходу …

серпня
12
Відкрито конкурс Wrike Contest 2019!

Wrike, розробник сервісу для спільної роботи і управління проектами, відкриває новий міжнародний офіс в Празі, і запускає конкурс Work, Unleashed 2019. Мета конкурсу – генерація і реалізація ідей, які нададуть нові можливості у Wrike і дозволять компаніям-клієнтам досягати більш високих …