Міжнародні можливості квітня


Міжнародні можливості квітня

Ми зібрали деякі відомості про закордонні програми та стипендії для студентів та науковців, документи на які можна подати саме у квітні!

  1. Премія для журналістів  

Теми розвитку, демократії та прав людини – це саме ті теми, на які має писати номінант премії Lorenzo Natali Journalism Prize. Взяти участь можуть журналісти, працівники медіа- та фотоіндустрії, які розкривають тему нерівності, прав людини, бідності тощо.

Винагороду вручають на церемонії,  що відбудеться в Брюсселі 18-19 червня 2019. А призер у кожній номінації отримає 10 000 €.
Дедлайн: 14 квітня

  1. Стипендія в Словаччині від Penta Scholarship  

Penta Scholarship надає можливість громадянам України навчатись у вишах Словаччини на бакалавраті та магістратурі протягом 2019/2020 академічного року. Навчання проходитиме англійською або словацькою мовою.Коли, де: 2019/2020 навчальний рік, Словаччина
Дедлайн: залежно від обраної програми (протягом квітня-травня)

  1. Стипендія на участь у саміті One Young World  

Саміт One Young World проходить у Лондоні й організований для молодих лідерів: студентів, випускників та молодих фахівців. Учасник має бути віком 18-30 років, мати бажання здійснювати позитивні зміни, вирішувати проблеми на місцевому й глобальному рівнях. Також перевагами стануть наявність лідерських навичок і досвід реалізації інноваційних ідей.

Є можливість виграти стипендію, яка оплачує проживання в готелі з 22 по 25 жовтня 2019, харчування, сніданок, обід і вечерю, трансфер від місця проживання до місця проведення саміту, навчальні матеріали й посібники, авіапереліт до Лондона й назад.
Коли, де: 22-25 жовтня 2019, Лондон (Велика Британія)
Дедлайн: 15 квітня

  1. Міжнародна літня школа у Вільнюсі  

Навчання в школі розраховане для майбутніх лідерів і спрямоване на антикорупційну діяльність і підзвітність. У рамках школи учасники ознайомляться з останніми дослідженнями в галузі боротьби з корупцією і підзвітності, відвідають семінари, лекції, тренінги, дискусії та екскурсії.

Умови: організатори пропонують лімітовану кількість стипендій, які повністю покривають навчання, проживання й транспортні витрати.
Коли, де: 4-18 липня 2019, Вільнюс (Литва)
Дедлайн: 30 квітня

 

Події та оголошення


січня
1
Отримай IT-грант від iLounge на 10 тисяч гривень за свою пристрасть до навчання

Компанія iLounge оголошує про початок прийому грантових пропозицій для студентів українських вишів за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Наша мета – допомогти реалізувати Вам свої ідеї. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 тисяч гривень. Старт подання заявок: 20 серпня …

листопада
9
Беріть участь у конкурсі з української мови ім. Яцика

Освіта.ua інформує: ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика цього року традиційно стартує 9 листопада в День української писемності та мови. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки. Метою конкурсу є піднесення престижу української мови, популяризація її серед …

жовтня
22
Запрошуємо на відкриття виставки Ольги Артим

Сьогодні, 22 жовтня, о 16:00 у Мистецькій галереї ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться відкриття виставки Ольги Грим – живописця, члена Національної Спілки художників України. Працює у техніці олійного живопису. Учасниця багатьох Всеукраїнських міжнародних та закордонних художніх виставок.