Міжнародні можливості квітня


Міжнародні можливості квітня

Ми зібрали деякі відомості про закордонні програми та стипендії для студентів та науковців, документи на які можна подати саме у квітні!

  1. Премія для журналістів  

Теми розвитку, демократії та прав людини – це саме ті теми, на які має писати номінант премії Lorenzo Natali Journalism Prize. Взяти участь можуть журналісти, працівники медіа- та фотоіндустрії, які розкривають тему нерівності, прав людини, бідності тощо.

Винагороду вручають на церемонії,  що відбудеться в Брюсселі 18-19 червня 2019. А призер у кожній номінації отримає 10 000 €.
Дедлайн: 14 квітня

  1. Стипендія в Словаччині від Penta Scholarship  

Penta Scholarship надає можливість громадянам України навчатись у вишах Словаччини на бакалавраті та магістратурі протягом 2019/2020 академічного року. Навчання проходитиме англійською або словацькою мовою.Коли, де: 2019/2020 навчальний рік, Словаччина
Дедлайн: залежно від обраної програми (протягом квітня-травня)

  1. Стипендія на участь у саміті One Young World  

Саміт One Young World проходить у Лондоні й організований для молодих лідерів: студентів, випускників та молодих фахівців. Учасник має бути віком 18-30 років, мати бажання здійснювати позитивні зміни, вирішувати проблеми на місцевому й глобальному рівнях. Також перевагами стануть наявність лідерських навичок і досвід реалізації інноваційних ідей.

Є можливість виграти стипендію, яка оплачує проживання в готелі з 22 по 25 жовтня 2019, харчування, сніданок, обід і вечерю, трансфер від місця проживання до місця проведення саміту, навчальні матеріали й посібники, авіапереліт до Лондона й назад.
Коли, де: 22-25 жовтня 2019, Лондон (Велика Британія)
Дедлайн: 15 квітня

  1. Міжнародна літня школа у Вільнюсі  

Навчання в школі розраховане для майбутніх лідерів і спрямоване на антикорупційну діяльність і підзвітність. У рамках школи учасники ознайомляться з останніми дослідженнями в галузі боротьби з корупцією і підзвітності, відвідають семінари, лекції, тренінги, дискусії та екскурсії.

Умови: організатори пропонують лімітовану кількість стипендій, які повністю покривають навчання, проживання й транспортні витрати.
Коли, де: 4-18 липня 2019, Вільнюс (Литва)
Дедлайн: 30 квітня

 

Події та оголошення


лютого
26
Запрошуємо до участі у конкурсі з усного послідовного перекладу

Увага! Запрошуємо усіх охочих взяти участь у щорічному конкурсі з усного послідовного перекладу. Захід відбудеться 26 лютого 2020 року в ауд. 11-419 За більш детальною інформацію звертайтесь за електронною адресою: chernovadolceyuliia@gmail.com

березня
4
Долучайтеся до фотоконкурсу «Весняне пробудження»

Готуємось до весни та готуємо світлини разом з Центром соціально психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили та Первинною профспілковою організацією студентів ЧНУ імені Петра Могили. Умови участі: • терміново робимо круте весняне фото • роздруковуємо …

березня
15
І Всеукраїнський історичний дебатний турнір ІДЛ / IDL OPEN

Оргкомітет Історичної Дебатної Ліги, історичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, Наукове товариство студентів та ГО «Ідеалісти» запрошують студентів ЗВО України взяти участь у І Всеукраїнському історичному дебатному  турнірі «ІДЛ– 2020»! Історична дебатна Ліга (ІДЛ) – це студентський проект, де студенти …