Міжнародне стажування викладачів факультету філології

З 17 по 30 серпня 2023 року викладачі факультету філології Чорноморського національного університету імені Петра Могили проходили міжнародне стажування в Департаменті з мовного та спеціалізованого навчання Технічного університету міста Габрово (Республіка Болгарія). До стажування доєдналися декан факультету філології, професорка, докторка філологічних наук Ірина Даниленко, доцентка кафедри української філології та міжкультурної комунікації, кандидатка філологічних наук Анжеліка Зинякова, доцентка кафедри англійської філології, докторка філософії Тетяна Животовська, старша викладачка кафедри англійської філології  Олена Рибачук.

Метою стажування було вдосконалення навичок з методики викладання мов та використання у процесі навчання інноваційних технологій.

Викладачі факультету філології мали нагоду не тільки відвідувати лекції та семінари, але й отримати незабутні враження під час екскурсій містом Габрово. Вони відвідали декілька музеїв міста, зокрема, музей гумору та музей освіти. Крім цього, група побувала в інших мальовничих місцях Болгарії (печера «Дяволско гърло», архітектурно-етнографічний комплекс «Етир», Троянський та Бачковський монастири, тощо) та містах (Велико Тирново, Пловдів, Пампорово).

Протягом стажування викладачі факультету філології налагодили зв’язки з керівництвом департаменту та досягнули домовленості про подальшу співпрацю.

Представники факультет філології щиро дякують організаторам стажування, а саме – МОН Республіки Болгарія, доценту Технічного університету у Габрово Діані Ізворській, старшому викладачу ЧНУ імені Петра Могили Оксані Харчук та їхній колишній колезі Ользі Колот.