Міжнародне партнерство з Університетом Західної Англії (Велика Британія)

Завідувач кафедри екології та природокористування, професор Олена Мітрясова відвідала Університет Західної Англії (Велика Британія). Візит відбувся в рамках грантової програми співпраці між вишами .

Університет Західної Англії – один з провідних сучасних університетів країни, який створено у 1992 році і налічує близько 30 тисяч студентів різних спеціальностей.

Метою візиту було ознайомлення з системою, змістом, формами вищої освіти Великої Британії, презентація дослідницької діяльності та формування платформи для перспектив наукової та академічної співпраці між університетами в галузі сталого розвитку, освіти та екологічного менеджменту.

Програма візиту була дуже насиченою. Під час перебування в Університеті професор Олена Мітрясова прочитала лекцію для студентів, які навчаються на бакалаврській та магістерській програмах за напрямом «Інтегроване управління водними ресурсами». Для англійських колег здійснено презентації наукових напрямів роботи кафедри екології та природокористування. Англійські науковці продемонстрували можливості університету в підготовці кадрів та проведення дослідницької роботи, познайомили з лабораторним комплексом університету, оснащеним новітніми приладами для тонкого аналізу об’єктів довкілля.

Відбулась низка ділових зустрічей. Під час них обговорювались перспективи творчої співпраці з проблем освіти для сталого розвитку, змісту освіти студентів екологічного напряму навчання, менеджменту якості атмосферного повітря; управління водними ресурсами та ін.

Досягнуто попередні домовленості про можливості академічного обміну студентів-екологів магістерського рівня для проведення сумісних наукових досліджень. У листопаді цього року планується зустрічний візит британських колег до Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

• After lecture for «Integrated Water Management» class for third year undegraduates.Іванова І.Ф.
  • Meeting with Assistant VC Jim Longhurst, University Sustainability Strategy.XAG9kf2ZVOo
  • UWE.MbLxSHN3S90
  • Lab.gWRtO4JA4R4
  • UWE.2Srjmm3u4X4