Міжнародна співпраця та професійне навчання: робочий візит у межах міжнародної програми

З 13 по 17 листопада 2023 року в Університеті Авейру (Португалія) у межах проєкту «PROMENT» (Promoting professional education and students engagement through comprehensive mentoring and tutoring system at HEIs) відбувся робочий візит в рамках міжнародної програми мобільності наукових кадрів.

Представницею від Чорноморського національного університету імені Петра Могили була кандидатка політичних наук, доцентка кафедри журналістики Анна Соловйова.

Протягом п’яти інтенсивних днів учасники зустрічі розглядали ключові аспекти проєкту та напрямки його реалізації, обговорювали можливості внутрішньої та зовнішньої координації, обмінювались досвідом у реалізації наставницької програми, розглядали розширення горизонтів у сфері менторства та тьюторства, говорили про використання можливостей штучного інтелекту, а також про інтернаціоналізацію в системі освіти.

У підсумку учасники групи визначили конкретні форми взаємодії між менторами та менті, оцінили наявні досягнення та виявили сфери для подальшого вдосконалення.

Проєкт «PROMENT» ˗ не лише обмін знаннями й сприяння професійній освіті та залученню студентів через комплексну систему наставництва та тьюторства у ЗВО. Це важливий крок у вдосконаленні сучасної освітньої системи за допомогою передових технологій та методик.