Міжнародна осіння школа «Війна Росії в Україні та Чорноморська регіональна динаміка: актори, процеси та перспективи»: серед учасників – студентка кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ імені Петра Могили Асіє Аблятіпова

Студентка другого курсу кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ імені Петра Могили Асіє Аблятіпова взяла участь у Міжнародній осінні школі «Війна Росії в Україні та Чорноморська регіональна динаміка: актори, процеси та перспективи».

Захід тривав протягом 17 – 21 жовтня в м. Тбілісі (Грузія), організатором виступили Ілійський державний університет (Грузія) у партнерстві з Фондом Конрада Аденауера (KAS).

До участі в Школі долучилися українські та грузинські студенти, які прослухали лекції професорів, науковців з України та Грузії. Увага лекторів зосереджена на темі війни Росії в Україні: її акторах, процесах і перспективах.

У межах Школи обговорювався також грузинській досвід боротьби з російським вторгненням. У заключний день заходу учасники представляли власні презентації, а також дискутували щодо нагальних проблем міжнародної політики.

Вітаємо Асіє з таким досвідом та бажаємо подальших успіхів!