7 червня у приміщенні Вченої ради ЧНУ ім. Петра Могили відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Реалізація євроінтеграційної політики України: суспільно-політичний та безпековий аспект».

Конференція проходила в рамках роботи Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2018: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі» та в межах гранту Міністерства освіти та науки України з наукової роботи молодих учених «Реалізація євроінтеграційної політики України шляхом залучення до цього процесу громадянського суспільства в умовах необхідності зміцнення національної безпеки».

На початку конференції всіх учасників привітав ректор університету Л. П. Клименко, перший проректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя О. Д. Бойко, декан факультету політичних наук О. В. Шевчук, декан факультету соціології Д. В. Сай та керівник гранту, професор Ю. В. Палагнюк.

Учасники конференції обговорили міжнародний досвід європейських країн щодо окреслення оптимальних шляхів, напрямів  реалізації євроінтеграційної політики України та шляхи залучення до цього процесу громадянського суспільства в умовах необхідності зміцнення національної безпеки.

За результатами конференції прийнято резолюцію з практичними директивами та механізмами реалізації євроінтеграційної політики України шляхом залучення громадянського суспільства, зокрема: Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, Кабінету Міністрів України, Міністерству закордонних справ України, Міністерству освіти і науки України, а також дипломатичним місіям задля узгодження дій в цьому напряму різних гілок влади.

У конференції взяли участь науковці з Польщі, Великобританії, Італії та України.

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).