Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»

Національний університет «Львівська політехніка», Інститут прикладної математики та фундаментальних наук, Кафедра міжнародної інформації запрошують взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»

(«International Academic and Research Conference «Information Security on the Internet:Global Challenges and National Strategies»), яка відбудеться 4 листопада 2016 р. в Національному університеті «Львівська політехніка» за адресою: м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12. Детальніше – в інформаційному листі.