27-28 вересня 2018 р. у Харкові, за сприяння Канадського інституту українських студій Альбертського університету та Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові, відбулася Міжнародна наукова конференція «1918 рік в історії Центрально-Східної Європи: до 100-річчя відродження польської державності». Організатори – Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова, Чорноморський національний університет імені Петра Могили, Університет імені Марії Кюрі-Склодовської у Любліні, Університет Миколая Коперника в Торуні.

Захід пройшов на досить високому науковому рівні: у ньому взяли участь 33 доктори наук й 14 кандидатів наук з України, Польщі, Канади тощо. На конференції Чорноморський національний університет ім. Петра Могили представляли директор Науково-дослідного інституту полоністики – к.і.н., доцент О.С.Морозова й  заступник директора – к.і.н., доц. О.М.Гайдай. Теми доповідей: О.С.Морозова – «1918 рік – знаменна дата в історії України та Польщі», О.М.Гайдай – «Участь представників польської демократії у Центральній Раді». У межах заходу відбувся круглий стіл «Українсько-польські відносини 1918-1921 рр.: уроки історії та виклики сучасності».

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».