Міжнародна наукова конференція «1918 рік в історії Центрально-Східної Європи: до 100-річчя відродження польської державності»


27-28 вересня 2018 р. у Харкові, за сприяння Канадського інституту українських студій Альбертського університету та Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові, відбулася Міжнародна наукова конференція «1918 рік в історії Центрально-Східної Європи: до 100-річчя відродження польської державності». Організатори – Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова, Чорноморський національний університет імені Петра Могили, Університет імені Марії Кюрі-Склодовської у Любліні, Університет Миколая Коперника в Торуні.

Захід пройшов на досить високому науковому рівні: у ньому взяли участь 33 доктори наук й 14 кандидатів наук з України, Польщі, Канади тощо. На конференції Чорноморський національний університет ім. Петра Могили представляли директор Науково-дослідного інституту полоністики – к.і.н., доцент О.С.Морозова й  заступник директора – к.і.н., доц. О.М.Гайдай. Теми доповідей: О.С.Морозова – «1918 рік – знаменна дата в історії України та Польщі», О.М.Гайдай – «Участь представників польської демократії у Центральній Раді». У межах заходу відбувся круглий стіл «Українсько-польські відносини 1918-1921 рр.: уроки історії та виклики сучасності».

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …