Міжнародна наукова інтернет-конференція «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації» - ЧНУ iм. Петра Могили

Рада молодих учених Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди запрошує усіх охочих взяти участь у роботі XVIII Міжнародної наукової інтернет-конференції «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації», яка відбудеться 27-28 жовтня 2016 р. Статтю для публікації в електронному збірнику можна подавати до 26 жовтня. Детальна інформація – в інформаційному листі.

Інформаційний лист «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації» 2016

січня
До уваги студентів та працівників ЧНУ імені Петра Могили!

Починаючи з 23 січня 2017 року в межах робочого часу, прийнято наступний розклад дзвінків занять

січня
День Ізраїлю в ЧНУ ім. Петра Могили

Ізраїльський культурний центр при Посольстві Держави Ізраїль в Україні запрошує 23 січня на День Ізраїлю в ЧНУ ім. Петра Могили.