Міжнародна наукова інтернет-конференція «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації»

Рада молодих учених Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди запрошує усіх охочих взяти участь у роботі XVIII Міжнародної наукової інтернет-конференції «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації», яка відбудеться 27-28 жовтня 2016 р. Статтю для публікації в електронному збірнику можна подавати до 26 жовтня. Детальна інформація – в інформаційному листі.

Інформаційний лист «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації» 2016

Вебінари Web of Science

Шановні колеги! Інформуємо про вебінари, що заплановані на 25-27 березня 2019 і ми чекаємо Вас на заходах!

Вакцинація проти кору

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ КОРУ

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання: