Міжнародна наукова інтернет-конференція «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації» - ЧНУ iм. Петра Могили

Рада молодих учених Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди запрошує усіх охочих взяти участь у роботі XVIII Міжнародної наукової інтернет-конференції «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації», яка відбудеться 27-28 жовтня 2016 р. Статтю для публікації в електронному збірнику можна подавати до 26 жовтня. Детальна інформація – в інформаційному листі.

Інформаційний лист «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації» 2016

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.