Міжнародна асоціація шкіл соціальної роботи: участь кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки у двадцять сьомій зустрічі

11 січня завідувач кафедри соціальної роботи Кузнецова О. А.  взяла участь у двадцять сьомій зустрічі з лідерами й членами національних асоціацій освітян соціальної роботи з усього світу – Міжнародної Асоціації шкіл соціальної роботи, Європейської та Східно-Європейської субрегіональної Асоціацій Шкіл соціальної роботи, практиків Британської асоціації соціальних працівників, провідними університетами світу, які займаються освітою і навчанням соціальних працівників.

Зустріч проводилась з метою мобілізації міжнародної спільноти освітян і практиків соціальної роботи, інформування щодо поточної ситуації в Україні, а також з метою організації підтримки і допомоги українським соціальним працівникам – практикам, освітянам, дослідникам, студентам соціальної роботи з боку фахової міжнародної спільноти.

Під час зустрічі професорка соціальної роботи Санела Башич з Університету Сараєво (Боснія та Герцеговина) представила презентацію на тему «Війна в Боснії й Герцеговині та проблеми повоєнного суспільства: перспектива соціальної роботи».

Доктор Санела Башич викладає на кафедрі соціальної роботи у Сараєво, пише, досліджує й викладає проблематику повоєнного суспільства з перспективи соціальної роботи. Вона є авторкою кількох наукових досліджень щодо пост-воєнної міграції, бідності, прав жінок. Після цієї презентації відбулось активне обговорення цього досвіду та його вплив на розвиток соціальної роботи в світі.

Такі зустрічі демонструють важливість соціальної роботи як ресурсу підтримки населення у будь-який час, особливо в період війни.

Дякуємо організаторам за надану можливість долучитись до обговорення надважливих питань!