Міждисциплінарна співпраця з Науковою бібліотекою ЧНУ імені Петра Могили: тематична зустріч з курсу «Основи наукових досліджень» для студентів кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови ЧНУ імені Петра Могили

Міжструктурна комунікація в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили продовжується між Науковою бібліотекою університету і кафедрою теорії та практики перекладу з англійської мови!

4 листопада 2022 року відбулося практичне онлайнове заняття студентів другого курсу філологів-перекладачів із курсу «Основи наукових досліджень» (викладач – кандидатка політичних наук Маргарита Лимар).

Основним завданням заняття є збільшення інформації про специфіку пошуку, накопичення та обробки наукової інформації, про що розповіли запрошені лектори Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили – Світлана Козловська, директорка Наукової бібліотекою ЧНУ імені Петра Могили, та Лілія Болдуреску, завідувачка Інформаційно-бібліографічним відділом бібліотеки університету.

Модератором зустрічі виступила кандидатка політичних наук, старший викладач Маргарита Лимар.

З метою написання якісних перших наукових досліджень під час зустрічі було розглянуто актуальні питання, зокрема: інформація в інформаційно-пошукових системах бібліотек та установах науково-технічної інформації; бібліотечно-бібліографічні джерела інформації (каталоги, їх види та характеристика); автоматизовані системи обробки інформації, менеджери посилань (Zotero, Mendeley); складання та призначення робочої картотеки літератури для написання наукового дослідження.