Минув захист дипломних робіт магістрантів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

23 лютого 2022 року відбувся захист дипломних робіт магістрантів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

За випускні роботи відповідають три наукові керівники: докторка економічних наук, завідувачка кафедри економіки та підприємництва ЧНУ імені Петра Могили, професорка б. в. з. Людмила Назарова, доктор економічних наук, професор нашого університету Олександр Кузьменко, а також кандидатка економічних наук, доцентка Ірина Семенчук.

Головою екзаменаційної комісії вже другий рік є докторка економічних наук, професорка, завідувачка кафедри економіки та менеджменту Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського Тетяна Стройко.

На захисті також був присутній представник зі сторони роботодавців –директор меблевої фабрики «Ренесанс», керівник ГО «Миколаївський клуб директорів» Валентин Бєльський.

Дипломні роботи випускників присвячені актуальним проблемам розвитку підприємництва на Миколаївщині, необхідності підвищення конкурентоспроможності підприємств та формування конкурентних переваг. Нині деякі студенти вже працюють, тому отримання диплому магістра для них – можливість кар’єрного зросту.

Студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» займають активну громадську позицію, пишуть статті, у тому числі і в міжнародних монографіях, є постійними учасниками всеукраїнських та міжнародних конференцій.

Вітаємо випускників, бажаємо їм міцного здоров’я, наснаги та кар’єрного зростання!