Минув IX всеукраїнський психологічний Фестиваль “Паросток”: серед учасників – психологиня ЧНУ імені Петра Могили Анна Деркач

Якісна вища освіта починається з нових практик, методів і підходів!

Так, на початку квітня 2023 року психологиня Навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили Анна Деркач узяла участь у ІХ Всеукраїнському психологічному фестивалі «Паросток» у Києві.

Паросток – це щорічний професійний психологічний фестиваль, заснований у 2013 році в Київському Палаці дітей та юнацтва, це територія майстерності та професійного зростання.

За роки існування фестиваль об’єднав сотні  фахівців психологічної галузі та здобув прихильність учасників, які кожної весни чекають на цю яскраву подію.

Захід об’єднав викладачів-психологів, практиків із різних структур; кожен ділився досвідом роботи, опановував нові технології, використовував інновації та тенденції.

Протягом зустрічі учасники долучилися до 10 майстер-класів від провідних спеціалістів у сфері психології, де розглядалися питання підвищення психологічного здоров’я населення, забезпечення психологічної підтримки дітям, підліткам, дорослим, військовим в умовах сьогодення.