Міністерство освіти та науки України змінило умови вступу до вищих навчальних закладів у 2019 році

З 2019 року Україні почнуть діяти нові умови прийому документів до вищих навчальних закладів. Для вступу на медичні, фармацевтичні та ветеринарні спеціальності будуть приймати сертифікати ЗНО 2017, 2018, 2019 років, окрім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов (враховуються сертифікати лише 2018 та 2019 років).

З 2019 року змінили терміни проведення творчих конкурсів, які тепер будуть проходити з 1 по 10 липня – до подачі заяв. Для контрактників передбачена друга сесія творчих конкурсів – з 11 до 22 липня.

Змін не буде в кількості заяв, які можна подати для вступу на бакалавра (бюджет), – максимум 7 заяв на 4 спеціальності. З 2019 року почне працювати механізм першочергового зарахування абітурієнтів до медичних та педагогічних університетів, які готові працювати в сільській місцевості (не менше 3 років).

Також у 2019 році розширюється практика мінімальної кількості балів для вступу. Мова йде про спеціальності «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини», «Міжнародні економічні відносини», «Фармація, промислова фармація». Щоб подати заяви на ці спеціальності, потрібно мати конкурсний бал не менше 130.

Мінімальну кількість балів для вступу також встановлено для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія». Для участі в конкурсі потрібно мати не менше 150 балів з другого та третього конкурсного предмету.

Основна вступна кампанія буде проведена в більш короткий термін, а можливість створення електронних кабінетів буде відкрита до кінця літа, щоб їх могли використовувати вступники на заочну форму навчання.

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.