Міністерство освіти більше не буде присуджувати наукові ступені


Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти перебере на себе функцію присвоєння наукових ступенів, про це повідомив голова Секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Михайло Винницький. Також представники агентства особисто перевірятимуть навчальні заклади, доброчесність наукових праць, та будуть особисто зустрічатимуться з претендентами на науковий ступінь.

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти буде виконувати три основні функції: акредитування наукових програм, акредитування інституцій, надання наукових ступенів.

До створення Національного агентства із забезпечення якості освіти всі перелічені функції виконувало Міністерство освіти України.

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти складається з 23 членів і формується за квотами (не більше однієї особи від кожної галузі знань):

  • голова агентства та його заступники;
  • 3 представники від роботодавців;
  • 2 з-поміж студентів закладу вищої освіти першого або другого рівня;
  • не менше 1 представника з Національної академії наук України;
  • 1 із національної галузевої академії наук;
  • 1 із закладу вищої освіти державної форми власності;
  • 1 із закладу вищої освіти комунальної форми власності;
  • 1 із закладу вищої освіти приватної форми власності.

Джерело

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …