Мінфін обіцяє подумати над доплатами для освітян у зв’язку з COVID


Міністерство фінансів планує провести нараду з представниками МОН, МОЗ та МВС для обговорення перерозподілу коштів Фонду боротьби з COVID-19. Зокрема, йтиметься про доплати до заробітної плати деяким категоріям працівників, в тому числі працівникам закладів освіти.

Про це повідомляється у листі-відповіді Міністерства фінансів України на звернення Голови Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України від 02.09.2020 стосовно необхідності забезпечення державою захисту педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників закладів освіти, які здійснюють та забезпечують освітній процес в умовах оголошеного Кабміном карантину у зв’язку з COVID-19.

У Мінфіні зазначають, що пріоритетність визначення напрямів використання коштів, які передбачено у державному бюджеті, має насамперед вирішуватися Міністерством освіти і науки як головним розпорядником бюджетних коштів.

Окрім того, Міністерство фінансів поінформувало, що весь обсяг коштів з Фонду боротьби з COVID-19 відповідно до прийнятих рішень уряду розподілено між головними розпорядниками коштів. На 24 вересня 2020 року з Фонду витрачено 25,0 млрд гривень, тобто 38% від загальної суми. Станом на 25.05.20 було визначено доплату в розмірі до 100 відсотків заробітної плати таким категоріям працівників: педагог соціальний / фахівець із соціальної роботи, фахівець із соціальної допомоги вдома, соціальний працівник, соціальний робітник, фахівець з фізичної реабілітації, практичний психолог / психолог.

У листі Міністерства фінансів йдеться про те, що доплати до заробітної плати (грошового забезпечення) передбачені окремим категоріям працівників закладів освіти, охорони здоров’я та поліцейським.

Події та оголошення


листопада
10
Запрошуємо на онлайн-подію “Літературознавство- XXI ст.”

Онлайн-подія « Л І Т Е Р А Т У Р О З Н А В С Т В О – Х Х І ст. »  Чорноморський національний університет імені Петра Могили за підтримки Міністерства освіти і науки України у рамках …

жовтня
19
Оголошуємо конкурс «Моє бачення спорту в університеті»

ЧНУ імені Петра Могили оголошує конкурс для активної молоді Могилянки  «Моє бачення спорту в університеті». Головний приз – спортивний рюкзак  від студентської спортивної спілки. Умови конкурсу: Потрібно обрати представника від кожного факультету/інституту (людину, відповідальну за спортивну діяльність). Створити візитку – …

вересня
29
Безкоштовний вебінар від Senior Software Engineer at SoftServe Зореслава Гораля

Одним з плюсів теперішньої ситуації в країні є можливість працювати в ІТ дистанційно! Наразі існує тенденція збільшення вакансій у категорії JavaScript React. Завтра, 29 вересня о 19:30 відбудеться безкоштовний вебінар від Senior Software Engineer at SoftServe Зореслава Гораля на тему: …