Мій перший та сто перший день у Польщі: запрошуємо на чергову зустріч у рамках діяльності «Польських студій» Українсько-Польського інституту ЧНУ імені Петра Могили

«Мій перший та сто перший день у Польщі: презентація збірок творів літературного конкурсу» − тема чергового лекторію в рамках діяльності «Польських студій» Українсько-Польського інституту ЧНУ імені Петра Могили.

Спікером запросили Ришарда КУПІДУРУ (Ryszard Kupidura), філолога-україніста та перекладача, викладача Кафедри україністики Інституту східнослов’янських філологій Факультету неофілології Університету ім. Адама Міцкевича (Познань, Польща).

Ришард Купідура з 2008 друкується на сторінках «Порувнань» (Польща), «Studia Ukrainica Posnaniensia» (Польща), харківського журналу «СХІД/ЗАХІД» та «України модерної», є засновником познанського Замкового клубу української книжки (2019).

Він є співавтором монографії Dyskurs postkolonialny w współczesnej literaturze i kulturze Europy Środkowo-Wschodniej (2015), а також активним популяризатором українсько-польської культурної співпраці.

Коли? – 22 квітня 2024 року.

Початок о 16:00.

Де?Zoom

Пароль: 3X3mjf

Усі зацікавлені будуть мати унікальну нагоду доєднатись культурного життя українсько-польської співдружності!