Менеджер європейських проєктів у фінансовій перспективі ЄС на 2021 – 2027 роки: декан факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили Світлана Белінська підвищила кваліфікацію

У сучасному світі управління проєктами стає актуальною та важливою темою для менеджерів будь-якої ланки. Розуміння проектної методології допомагає досягти успіху в будь-якій сфері діяльності, адаптуватися, впроваджувати інновації та досягати своїх цілей.

Так, декан факультету економічних наук, доктор економічних наук, професор, професор кафедри обліку і аудиту Чорноморського національного університету імені Петра Могили Світлана Белінська опанувала освітню програму «Менеджер європейських проєктів у фінансовій перспективі ЄС на 2021 – 2027 роки» як післядипломну освіту в Університеті Суспільних Наук (м. Лодзь, Польща).

Вручення дипломів було 03 червня 2023року в змішаному форматі в м. Рівно.

Світлана Белінська вдячна Університету Суспільних Наук (UNS) та експертам CEASC за інформативне, корисне та професійно організоване навчання, можливість знайомства та обміну досвідом.