Медичний інститут і Факультет фізичного виховання та спорту: про становлення наймолодших підрозділів Могилянки

Медичний інститут і Факультет фізичного виховання та спорту створені в ЧНУ ім. Петра Могили порівняно нещодавно, однак це не завадило їм стати доволі популярними серед абітурієнтів. Обидва підрозділи університету були створені у 2016 році та почали свою роботу 1 вересня того ж року.

20 травня 2016 року МОН схвалив ліцензію на підготовку лікарів. А вже у 2017 році до Могилянки вступили студенти-іноземці, які обрали саме Медичний інститут. Медицина – одна з найпрестижніших галузей ще з давен. Бути лікарем важче, ніж здається, хоча дуже цікаво та шляхетно. Лікар – це гордість та відповідальність. Саме тому стати ним може не кожний, адже це має бути дійсно покликання. Лише ті, хто щиро бажає допомагати людям, вміє співчувати та готовий до труднощів, зможе стати Лікарем з великої літери.

Медичний інститут у Могилянці здійснює підготовку за напрямами «Медицина», «Екологія» та «Психологія». На базі підрозділу університету діє «Школа юного еколога» для учнів 9-11 класів. Ця організація дозволяє школярам безкоштовно ознайомлюватись з інтерактивними лекціями з 11 тем, що допомагає сформувати екологічну свідомість та культуру молоді, підвищити екологічну відповідальність, привернути увагу до екологічних проблем Миколаєва та шляхів їх вирішення, а також виховати дбайливе ставлення до навколишнього середовища та ресурсів.

Також Медичний інститут ЧНУ ім. Петра Могили активно співпрацює з міжнародними програмами. Так, 1 вересня 2018 року стартував трьохрічний Проект Програми ЕРАЗМУС+ Жана Моне Модуль «Кращі Європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку», який діє з метою удосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців в галузі екології.

1 вересня 2016 року почав функціонувати й Факультет фізичного виховання та спорту, який готує тренерів з обраного виду спорту та вчителів фізичної культури. Це фахівці, підготовлені до професійної діяльності у сфері фізичного виховання та спорту, державного управління спортивно-оздоровчими закладами.

На базі факультету діють спортивні секції різних видів спорту, до яких залучають й студентів інших спеціальностей. Таким чином команди та студенти університету посідають призові місця на змаганнях у Миколаєві, області та, навіть, на Всеукраїнському та Європейському рівнях. Крім того, цього року студенти Могилянки увійшли до збірної України на Чемпіонаті Європи з єдиноборств серед студентів.

листопада
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!