Медіацентр ЧНУ імені Петра Могили та ННЦ «Школа журналістики» презентують нові телевізійні проєкти, які будуть виходити в ефірі ТРК «МАРТ» та на ютуб каналі Petro Mohyla TV

Від сьогодні на ТРК «МАРТ» розпочався показ двох телевізійних програм відзнятих медіацентром ЧНУ імені Петра Могили та ННЦ «Школа журналістики».

Програма «Просто. Про».

Зйомки першого сезону програми розтягнулися з жовтня 2020 року по березень 2021(карантинні обмеження та перебування Миколаєва двічі у червоній зоні).

У ролі ведучих у програмі залучені викладачі різних факультетів та інститутів ЧНУ імені Петра Могили. Дякуємо за участь викладачам та фахівцям: навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню; факультету політичних наук; медичному інституту; факультету філології; факультету економічних наук.

Програма має на меті розтлумачити простими словами терміни, які або вживаємо, або чуємо у повсякденному житті, але дуже часто не розуміємо термінологію слова.

Програма виходитиме  з понеділка по п’ятницю  о 07:40.

Всього у першому сезоні відзнято 16 епізодів.

фото 1.jpeg

Програма «Без декорацій».

Зйомки більшої частини випусків першого сезону програми відбулись у березні-квітні 2021 року.

Це авторська програма керівниці ННЦ «Школа журналістики» Тетяни Монахової. Зйомки відбуваються на сцені актової зали ЧНУ імені Петра Могили. Стилістика програми –   відео-подкаст. Невимушена бесіда. Гарячі теми для спілкування та обміну думками.

Ведуча  програми Тетяна Монахова. Її гості –  керівники університету, декани та викладачі ЧНУ імені Петра Могили. У першому сезоні 10 епізодів. Десять цікавих гостей і не менш цікавих тем.

Програма виходитиме щосереди о 16:00, з повтором у суботу об 11:00 та у неділю о 15:00.

фото 2.jpeg

Також обидві програми з наступного тижня будуть доступні для перегляду на ютуб-каналі Petro Mohyla TV.

Запрошуємо до перегляду наших телепрограм!