МАН в Могилянці: конференція «Сучасні філологічні питання в контексті науково-дослідницької роботи в системі МАН»

25 січня у читальній залі 11-го корпусу  пройшла науково-практична конференція відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства «Сучасні філологічні питання в контексті науково-дослідницької роботи в системі МАН».

Конференцію організовують уже п’ять років поспіль, чотири з яких – у стінах Могилянки. Під час пленарного засідання з вітальним словом виступив директор Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили, доктор філологічних наук, професор Олександр Пронкевич, який зазначив головну мету таких заходів:

«Для нас головне, що ви займаєтесь такою творчістю, яка називається науковим дослідженням. Це окремий вид творчості і я завжди вірив, що МАН була створена не для того, щоб університети відбирали собі найкращих студентів, а щоб заохотити в людях розвивати інтелектуальну цікавість. Тому хочу побажати, щоб сьогодні тут панувала атмосфера творчого спілкування».

До вітального слова приєдналась завідувач кафедри української філології, теорії та історії літератури, доктор філологічних наук, професор Тетяна Шестопалова. Вона звернула увагу на вагоме місце філології у сучасному житті.  Із настановчою промовою виступили керівник наукової секції «Зарубіжна література» Олена Дудкіна та керівник наукової секції «Мистецтвознавство» Лариса Васильєва.

Також під час пленарного засідання слово надали студенткам ЧНУ ім. Петра Могили Юлії Кузіной (ІІ курс спеціальності «Українська філологія») та Катерині Гавердовській (магістрант спеціальності «Українська філологія»).

Після цього розпочалися секційні заходи, де учні шкіл та студенти представили свої дослідження за такими напрямами:  «Українська література», «Зарубіжна література», «Мистецтвознавство», «Фольклористика» та «Літературна творчість».

листопада
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!