МАН у ЧНУ імені Петра Могили: онлайн-сесія секцій «Історія України» та «Всесвітня історія»

6 листопада 2020 р. на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулась онлайн-сесія секцій «Історія України» та «Всесвітня історія» Малої академії наук. Сесія була проведена у форматі конференції.

Більше ніж 30 учнів 9-10-х класів шкіл Миколаєва та районів Миколаївської області мали змогу взяти участь у лекції-презентації «Учнівська наукова робота» консультанта секції «Історія України», завідувача кафедри історії, доктора історичних наук, професора Котляра Юрія Вадимовича; послухати консультації щодо обробки історичних джерел, історіографічного аналізу літератури та принципів обрання теми, доцентів кафедри історії, керівника секції «Історія України», доктора історичних наук Міронової Ірини Сергіївни та керівника секції «Всесвітня історія», кандидата історичних наук Морозової Ольги Станіславівни. Значний інтерес в учнів викликала презентація спеціальності «Історія та археологія», яку підготувала заступник декана факультету політичних наук, кандидат історичних наук Шевченко Наталія Володимирівна.

Снимок экрана (21).png

Снимок экрана (25).png