Малишев Сергій Анатолійович


Зовнішній сумісник,
начальник лікарні ДУ «ТМО МВС України по Миколаївській області»
 

Освіта та професійний шлях 

У 1993 закінчив Запорізький медичний інститут за спеціальністю лікар-терапевт та з цього  ж року почав працювати у місті Миколаєві.

Працював в Міській лікарні №3, медико-санітарній частині заводу «ЧСЗ»,  лікарні Миколаївського морського торгівельного порту та в Миколаївській обласній клінічній лікарні.

З 2010 року по 2016 рік – обіймав посаду начальника терапевтичного відділення лікарні СМЗ МВС України в Миколаївській області.

З 2016 року  і донині обіймає посаду начальника лікарні (з поліклінікою) ДУ «ТМО МВС України по Миколаївській області».

Окрім терапії, має спеціалізацію з ендоскопії та гастроентерології.

 

Нагороди, звання та особисті відзнаки

2014 рік – відзначений Подякою МВС України.

 

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.