Малишев Сергій Анатолійович


Зовнішній сумісник,
начальник лікарні ДУ «ТМО МВС України по Миколаївській області»
 

Освіта та професійний шлях 

У 1993 закінчив Запорізький медичний інститут за спеціальністю лікар-терапевт та з цього  ж року почав працювати у місті Миколаєві.

Працював в Міській лікарні №3, медико-санітарній частині заводу «ЧСЗ»,  лікарні Миколаївського морського торгівельного порту та в Миколаївській обласній клінічній лікарні.

З 2010 року по 2016 рік – обіймав посаду начальника терапевтичного відділення лікарні СМЗ МВС України в Миколаївській області.

З 2016 року  і донині обіймає посаду начальника лікарні (з поліклінікою) ДУ «ТМО МВС України по Миколаївській області».

Окрім терапії, має спеціалізацію з ендоскопії та гастроентерології.

 

Нагороди, звання та особисті відзнаки

2014 рік – відзначений Подякою МВС України.

 

Події та оголошення


липня
2
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
23
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
21
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили