Маленька Різдвяна радість: У ЧНУ імені Петра Могили провели благодійну акцію

Напередодні Різдва в ЧНУ імені Петра Могили  провели благодійну акцію «Little Christmas Joy» («Маленька Різдвяна радість»).

Організували її старша викладачка кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Маргарита Лимар та Аліна Тіхонова, помічниця першого проректора університету.

Метою організаторів було подарувати частку Різдвяної радості дітям співробітників університету (від найменших до 11-12 років), які всупереч обставин жили в місті та ходили разом із батьками на роботу, а також діткам, чиї батьки, працюючи безпосередньо в університеті протягом війни, не могли приділяти їм достатньо уваги.
«Проведення нашого заходу значною мірою стало можливим завдяки професору-меценату із США, який усім серцем підтримує українців та наш університет,» – зазначають організатори.
Також вони висловлюють вдячність за всебічну підтримку першому проректору, професору Юрію Котляру.