Майстер-клас зі створення іміджу від політичного психолога та лайф-коуча Валерія Ткачова


Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем. Саме тому 23 листопада в ЧНУ ім. Петра Могили було проведено майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова – політичного психолога та лайф-коуча.

На заході говорили про те, що таке правильний імідж: як над ним працювати, обговорювали особливості його побудови у чоловіків і жінок та навіть проводили аналіз іміджу миколаївських і всеукраїнських політиків.

«Тренінг є дуже актуальним для студентів, адже мова йде про те, як ми можемо створювати власний імідж у будь-якій професії. Цей майстер-клас дасть учасникам практичні поради, які допоможуть їм віднайти власний імідж, що в подальшому може допомогти при працевлаштуванні», – коментує захід Оксана Партенадзе, психолог Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню студентів ЧНУ ім. Петра Могили.

У тренінгу взяли участь як студенти різних спеціальностей, так і викладачі Могилянки. Організаторами заходу є Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню та Кафедра психології ЧНУ ім. Петра Могили.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …