Майстер-клас зі створення іміджу від політичного психолога та лайф-коуча Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем. Саме тому 23 листопада в ЧНУ ім. Петра Могили було проведено майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова – політичного психолога та лайф-коуча.

На заході говорили про те, що таке правильний імідж: як над ним працювати, обговорювали особливості його побудови у чоловіків і жінок та навіть проводили аналіз іміджу миколаївських і всеукраїнських політиків.

«Тренінг є дуже актуальним для студентів, адже мова йде про те, як ми можемо створювати власний імідж у будь-якій професії. Цей майстер-клас дасть учасникам практичні поради, які допоможуть їм віднайти власний імідж, що в подальшому може допомогти при працевлаштуванні», – коментує захід Оксана Партенадзе, психолог Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню студентів ЧНУ ім. Петра Могили.

У тренінгу взяли участь як студенти різних спеціальностей, так і викладачі Могилянки. Організаторами заходу є Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню та Кафедра психології ЧНУ ім. Петра Могили.