Майбутнє кафедри англійської філології ЧНУ імені Петра Могили – переможці конкурсу-захисту МАН України

Протягом 9 – 11 лютого 2022 року відбувався конкурс-захист наукових робіт Миколаївського територіального відділення МАН України в секції «Англійська мова».

Цьогоріч до складу журі конкурсу в цій секції входили викладачі кафедри англійської філології факультету філології ЧНУ імені Петра Могили: голова – кандидатка педагогічних наук, доцентка Галина Запорожець, кандидатка філологічних наук, доцентка Оксана Старшова та кандидатка філологічних наук, доцентка б.в.з. Світлана Корнєва.

Тематика робіт  учасників секції англійської мови  була різноманітною, з  широким обсягом актуальних філологічних тем сьогодення : зокрема корононеологізми, вербальні та невербальні риси сучасного графічного роману, англомовний сленг ігрового інтернет-середовища, емотивна лексика на рекламних сайтах молодіжного брендового одягу, ідіоми в текстах пісень сучасних англомовних виконавців, уживання скорочень в соціальних мережах тощо.

Нагадаємо, що співпраця викладачів кафедри англійської філології ЧНУ імені Петра Могили зі слухачами секції «Англійська мова» МАН України в Миколаївській області триває більш як два десятиліття.

Вітаємо учасників конкурсу-захисту та бажаємо переможцям  успіху на Всеукраїнському етапі!

Чекаємо на гідне поповнення факультету філології ЧНУ імені Петра Могили!