Майбутні геодезисти доєднались до онлайн-зустрічі

13 листопада 2023 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами та студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» доєднались до онлайн-зустрічі. Зустріч організували Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України спільно з проєктом, що виконується в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, який здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Швеції

Наукові співробітники ДУ «Інститут економіки і прогнозування НАН України» дослідили досвід Польщі, Румунії та Болгарії в питаннях екологізації агровиробництва в процесі їх вступу до ЄС, а також сучасні виклики цих країн для сталого аграрного та сільського розвитку.

На  онлайн-зустрічі спікери представили презентацію цього дослідження та обговорили з експертами з України, Польщі, Румунії та Болгарії. Обговорювались і такі питання:

виклики й можливості що супроводжували передвступний період цих країн,

яким було та є інституційне середовище цих країн,

яка підтримка була надана для впровадження екологічних стандартів ЄС в аграрному виробництві,

які виклики є досі актуальними, та уроки цих країн для України.

Спікерами зустрічі стали наступні дослідники:

Олексій Фраєр, Оксана Риковська, Віктор Яровий (наукові співробітники ДУ «Інститут економіки і прогнозування НАН України») та Марія Станіславська( Польша).

А модератором зустрічі виступив Роман Корінець, директор Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України, кандидат економічних наук.

Віримо, отриманні знання знадобляться студентам під час вивчення дисциплін «Управління земельними ресурсами», «Землеустрій», «Землевпорядне проектування», а також сприятимуть отриманню навичок щодо розбудови земельних відносин відповідно до європейського законодавства!