«Магія та література»: у ЧНУ відбулась відкрита лекція Олександри Філоненко


28 листопада 2019 року у приміщенні Філологічної бібліотеки інституту філології ЧНУ імені Петра Могили відбулась відкрита лекція «Магія та література». Спікерка – к.ф.н., викладачка кафедри англійської філології Олександра Філоненко.

Захід проходить у рамках проєкту «lectorium», який організовує Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили. Лекція «Магія та література» присвячена тому, як взагалі функціонує магія в літературі. Спікерка зазначила, що насправді магія присутня у багатьох текстах і магічні коди можуть проникати у різні твори. Захід відвідали студенти та викладачі ЧНУ ім. Петра Могили.

Це вже друга лекція пані Олександри в рамках роботи проєкту «lectorium», що об’єднує навколо себе професіоналів своєї справи, які діляться зі слухачами своїми доробками.  Наприкінці жовтня Олександра Філоненко виступала з лекцією «Що таке магія. І трохи про Хеловін», в якій пояснювала, що таке магія загалом та в літературі, а також розповіла про джерела Хеловіну. Цикл лекцій розрахований на 7 виступів.

Також у проєкті «lectorium» візьмуть участь й інші викладачі ЧНУ імені Петра Могили, які розповідатимуть про сакральний Миколаїв та альтернативну історію, а також про комікси та їхню роль у сучасній культурі.

«Це все наші викладачі і науковці, у яких є напрацьовані лекції з того, що наші студенти не завжди можуть почути на лекціях. Вони мають дуже цікавий матеріал, яким вони з задоволенням діляться зі слухачами в рамках нашого проєкту», – зазначає директор наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили Ганна Петроченко.

«lectorium» – відкритий  лекторій для нових відкриттів!

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут