«Магія та література»: у ЧНУ відбулась відкрита лекція Олександри Філоненко


28 листопада 2019 року у приміщенні Філологічної бібліотеки інституту філології ЧНУ імені Петра Могили відбулась відкрита лекція «Магія та література». Спікерка – к.ф.н., викладачка кафедри англійської філології Олександра Філоненко.

Захід проходить у рамках проєкту «lectorium», який організовує Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили. Лекція «Магія та література» присвячена тому, як взагалі функціонує магія в літературі. Спікерка зазначила, що насправді магія присутня у багатьох текстах і магічні коди можуть проникати у різні твори. Захід відвідали студенти та викладачі ЧНУ ім. Петра Могили.

Це вже друга лекція пані Олександри в рамках роботи проєкту «lectorium», що об’єднує навколо себе професіоналів своєї справи, які діляться зі слухачами своїми доробками.  Наприкінці жовтня Олександра Філоненко виступала з лекцією «Що таке магія. І трохи про Хеловін», в якій пояснювала, що таке магія загалом та в літературі, а також розповіла про джерела Хеловіну. Цикл лекцій розрахований на 7 виступів.

Також у проєкті «lectorium» візьмуть участь й інші викладачі ЧНУ імені Петра Могили, які розповідатимуть про сакральний Миколаїв та альтернативну історію, а також про комікси та їхню роль у сучасній культурі.

«Це все наші викладачі і науковці, у яких є напрацьовані лекції з того, що наші студенти не завжди можуть почути на лекціях. Вони мають дуже цікавий матеріал, яким вони з задоволенням діляться зі слухачами в рамках нашого проєкту», – зазначає директор наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили Ганна Петроченко.

«lectorium» – відкритий  лекторій для нових відкриттів!

Події та оголошення


березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету

квітня
3
Конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси»

Майстерня прикрас Kochut проводить конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси». Завдання: намалювати ескіз, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Розкрийте свою креативність на повну. Це може бути будь-яка прикраса – каблучка, кулон, брошка, сережки, тощо. Створюючи зображення, дозволено користуватися …

лютого
14
Приєднуйтесь до святкування Дня святого Валентина разом з ЧНУ імені Петра Могили!

14 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться святкування Дня святого Валентина! • 11:50 -12:30 фотозона, пошта св. Валентина (головний корпус) • 14:00 Святковий концерт (актова зала ЧНУ імені Петра Могили) На святковому концерті на вас чекають виступи театрального гуртка, …