«Магія та література»: п’ята лекція від Олександри Філоленко в рамках проєкту «lectorium»


П’ята «магічна» лекція від викладачки кафедри англійської філології Олександри Філоненко пройшла 28 лютого у приміщенні Філологічної бібліотеки Могилянки. Цикл лекцій «Магія та література» проходять в рамках проєкту «lectorium», який організовує Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили. Тематикою першої лекції, яка відбулася наприкінці жовтня, було «Що таке магія. І трохи про Хеловін». Цикл «Магія та література» присвячена тому, як взагалі функціонує магія в літературі.

 

Цей лекторіум був присвячений темі «Вчена магія: найважливіші магічні історії Заходу». Пані Філоненко розповіла про те, з чим пов’язано виникнення явища «вчена або висока магія», про магічні коди у всіх типах магічних історій, історичні передумови зображення магії у літературі в певні історичні епохи західних країн світу.

 

 

Загалом у планах провести 7 магічних лекцій, тому стежте за оновленнями на нашій сторінці Фейсбук, аби вчасно дізнатися дату наступної «чарівної» лекції.

«lectorium» – відкритий лекторій для нових відкриттів!

 

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).