«Магія та література»: п’ята лекція від Олександри Філоленко в рамках проєкту «lectorium»


П’ята «магічна» лекція від викладачки кафедри англійської філології Олександри Філоненко пройшла 28 лютого у приміщенні Філологічної бібліотеки Могилянки. Цикл лекцій «Магія та література» проходять в рамках проєкту «lectorium», який організовує Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили. Тематикою першої лекції, яка відбулася наприкінці жовтня, було «Що таке магія. І трохи про Хеловін». Цикл «Магія та література» присвячена тому, як взагалі функціонує магія в літературі.

 

Цей лекторіум був присвячений темі «Вчена магія: найважливіші магічні історії Заходу». Пані Філоненко розповіла про те, з чим пов’язано виникнення явища «вчена або висока магія», про магічні коди у всіх типах магічних історій, історичні передумови зображення магії у літературі в певні історичні епохи західних країн світу.

 

 

Загалом у планах провести 7 магічних лекцій, тому стежте за оновленнями на нашій сторінці Фейсбук, аби вчасно дізнатися дату наступної «чарівної» лекції.

«lectorium» – відкритий лекторій для нових відкриттів!

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут