Магістри спеціальності «Соціальна робота» завітали на лекцію представника Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради

30 жовтня 2021 року для магістрів 5 курсу спеціальності «Соціальна робота» відбулась лекція Олени Білас, cпеціаліста І категорії сектору прийому заяв відділу соціальних виплат і компенсацій Інгульського району Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, магістра з соціальної роботи, випускниці спеціальності «Соціальна робота» ЧНУ імені Петра Могили. Лекція пройшла в межах вивчення дисципліни «Соціальні ризики» професора, завідувача кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили Юліани Палагнюк.

Олена Білас, практик у соціальній сфері, займається науковою діяльністю, розказала магістрантам про соціальні ризики батьківства та про державну допомогу молодим сім’ям. Особливу увагу було приділено питанням надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям, допомозі з догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, наданні при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», уведенню в 2019 році соціальної допомоги – «муніципальна няня» та її удосконалення в 2020 та 2021 роках. Лекція-дискусія пройшла в онлайн-форматі на платформі Zoom.

Колектив кафедри та студенти щиро вдячнісні Олені Білас за співпрацю та можливість отримати нові знання з практичної діяльності соціального працівника!