Магістри спеціальності «Історія та археологія» ЧНУ імені Петра Могили зможуть отримати подвійний диплом: український та польський

Відбулася онлайн-зустріч робочої групи Чорноморського національного університету імені Петра Могили та Поморської академії в Слупську (Польща). Зустріч відбулася 1 лютого 2022 року і була присвячена впровадженню з 2022-2023 навчального року програми «подвійних дипломів» для студентів-магістрів спеціальності «Історія та археологія».

Програма дає унікальну можливість за два роки навчання отримати два дипломи: магістра зі спеціальності «Історія та археологія» ЧНУ імені Петра Могили та магістра зі спеціальності «Public history» Поморської академії.

У зустрічі взяли участь представники Поморської академії: професор історії Роман Дрозд та професор історії Роберт Кусьнєж; а також представники ЧНУ імені Петра Могили: завідувач кафедри історії Юрій Котляр, завідувачка кафедри соціології та політології Ольга Морозова, начальник відділу міжнародних зв’язків Аліна Іовчева.

Онлайн-зустріч зацікавила і студентів-істориків різних курсів, зокрема здобувачів освіти 4 курсу, які цього року вступають на магістерську програму.