Любі колежанки, зі святом весни: у ЧНУ імені Петра Могили минув концерт, присвячений Міжнародному дню жінок

У четвер, 7 березня 2024 року, в актовій залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили минув концерт, присвячений Міжнародному дню жінок.

Із вітальним словом виступив ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко: «Дорогі наші дівчата, жінки, науковиці! Я щиро радий вітати вас у нашій рідній залі. Я радий, що 8 березня наступає саме 8 березня, що означає початок весни, гарного настрою, свято ніжності, краси та кохання. Саме з такими якостями ми асоціюємо кожну нашу колегу».

Захід об’єднав творчих і талановитих студентів, наставників, досвідчених виконавців.

Так, музичні номери презентували заслужений артист естрадного мистецтва України Іван Носик, естрадні співаки Наталія Ковальова, Олег Пружина, Наталія Сиротюк, Лілія Василенко, Єлизавета Пасій.

Дуже ліричними та мелодійними стали танець у сучасному стилі від студенток першого курсу, композиція, виконана за фортепіано..

Цей вечір став справжнім святом, яке об’єднало талановитих жінок нашого університету та подарувало глядачам незабутні емоції.

З Міжнародним днем жінок!