Ляхова Марія Олександрівна


викладач кафедри англійської мови

                                   

Освіта та професійний шлях

У 2010 році закінчила ЧНУ (колишн. ЧДУ) ім. П.Могили за спеціальністю «Мова та література (англійська)», і отримала кваліфікацію викладача англійської і французської мов та зарубіжної літератури.

З 2019 року працює на посаді викладача кафедри англійської мови ЧНУ імені Петра Могили.

Коло наукових інтересів: професійне навчання англійської мови студентів-економістів.

Основні публікації

  1. Використання кейс-методу в процесі навчання англійської мови за професійним прямуванням студентів економічних спеціальностей. / М.О. Ляхова // Нова педагогічна думка: Науково – методичний журнал. – Рівне: РОШПП,  – прийнято до друку.
  2. Ляхова М. О. Ефективні методи навчання професійної англомовної лексики студентів економічних спеціальностей. / М.О. Ляхова // East European Science Journal. – Warsaw, Poland, 2019. – № 4 (44) part 5, с.13.
  3. Ляхова М. О. Модель змішаного навчання для підвищення мотивації до вивчення англійської мови студентів економічних спеціальностей. / М.О. Ляхова // Науково – методичний журнал «Іноземні мови». – Київ: «Ленвіт», 2019. – прийнято до друку.

Контакти:

Електронна адреса: visiteuse327@gmail.com

Телефон: (0512) 76-55-80

 

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …