Лукіна Наталія Борисівна


аспірант, викладач-асистент, провідний фахівець кафедри психології
Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили

Освіта та професійний шлях

У 2014 році закінчила Чорноморський державний університет імені Петра Могили.

У 2015-2019 роках навчалась в аспірантурі Чорноморського національного університету імені Петра Могили, спеціальність 19.00.01  загальна психологія, історія психології. Тема дисертаційного дослідження: «Психологічні особливості цільової спрямованості перфекційної особистості».

З вересня 2014 року – провідний фахівець кафедри психології Чорноморського національного університету імені Петра Могили; а з вересня 2016 року ще і викладач кафедри психології (за внутрішнім сумісництвом).

Автор 17 публікацій, з них 5 статей у фахових виданнях України, 4 статті в закордонних виданнях (1 англомовна).

Викладає дисципліни: «Практикум із загальної психології», «Іміджелогія», практичні заняття: «Соціальна та політична психологія», «Конфліктологія», «Соціальні та політичні конфлікти».

Наукові інтереси: загальна психологія, цільова спрямованість, перфекціонізм.

Google Scholar
lukina.natalia@ukr.net
(0512) 76-92-76

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету