Лукіна Наталія Борисівна


аспірант, викладач-асистент, провідний фахівець кафедри психології
Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили

Освіта та професійний шлях

У 2014 році закінчила Чорноморський державний університет імені Петра Могили.

У 2015-2019 роках навчалась в аспірантурі Чорноморського національного університету імені Петра Могили, спеціальність 19.00.01  загальна психологія, історія психології. Тема дисертаційного дослідження: «Психологічні особливості цільової спрямованості перфекційної особистості».

З вересня 2014 року – провідний фахівець кафедри психології Чорноморського національного університету імені Петра Могили; а з вересня 2016 року ще і викладач кафедри психології (за внутрішнім сумісництвом).

Автор 17 публікацій, з них 5 статей у фахових виданнях України, 4 статті в закордонних виданнях (1 англомовна).

Викладає дисципліни: «Практикум із загальної психології», «Іміджелогія», практичні заняття: «Соціальна та політична психологія», «Конфліктологія», «Соціальні та політичні конфлікти».

Наукові інтереси: загальна психологія, цільова спрямованість, перфекціонізм.

Google Scholar
lukina.natalia@ukr.net
(0512) 76-92-76

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …