Lizenza Development LLC підтримує переможців математичної олімпіади ЧНУ ім. П.Могили

28 лютого 2017 року в Чорноморському національному університеті ім. Петра Могили пройшов І етап Всеукраїнської студентської математичної олімпіади. ТОВ «Ліценза Девелопмент» (Lizenza Development LLC) в особі директора С.В. Початкової вже за традицією надало благодійний внесок для відзнаки переможців олімпіади. За І місце їх було нагороджено преміями у розмірі 1000 грн. Переможцями стали студенти спеціальності «Комп’ютерні науки»: Андрій Станкевіч (202 гр.), Петро Мудрієвський (103 гр.) та Анастасія Грохольська (102 гр).

В.М. Лейфура

Абсолютним переможцем олімпіади в цьому році став студент 202 групи спеціальності «Комп’ютерні науки» Олександр Федоров. За ініціативи Ректора університету та за підтримки керівництва ТОВ «Ліценза Девелопмент» (Lizenza Development LLC) було вирішено нагородити абсолютного переможця олімпіади відзнакою ім. професора  В.М. Лейфури у вигляді премії розміром 3000 грн. Дана відзнака є висловленням поваги та шани відомому українському ученому-математику, визначному освітянину,  Валентину Миколайовичу Лейфурі (09.08.1947 р. – 21.02.2011 р.), який приділяв колосальну увагу математичній підготовці обдарованої молоді України та Миколаївщини, понад тридцять років входив до складу журі Всеукраїнських математичних олімпіад, був науковим керівником команди України на Міжнародних олімпіадах (в Японії, Греції, Мексиці, та Словенії), тривалий час був головою журі обласної математичної олімпіади, багато років очолював кафедру прикладної та вищої математики Чорноморського національного університету імені Петра Могили (тоді ще – державного університету).

ІІ місце в олімпіаді посів Олексій Савчук (101 гр., спеціальність – «Комп’ютерні науки»); ІІІ місце вибороли Роман Паленко (103 гр., спеціальність – «Комп’ютерні науки»), Андрій Климчук (108 гр., спеціальність – «Інженерія програмного забезпечення») та Олександр Малімон (101 гр., спеціальність – «Комп’ютерні науки»).

В цьому році склалося так, що наш університет обрали діти, які мають непересічні досягнення: це випускники провідних шкіл Миколаївщини з максимальними балами на ЗНО, неодноразові переможці математичних змагань III та IV етапів Всеукраїнських олімпіад з математики та інформатики. Так, Олександр Федоров є переможцем Всеукраїнської олімпіади з математики – ІІІ місце (2015 р.), з інформатики – ІІ місце (2013 та 2014 рр.), і ІІІ місце (2015 р.). Петро Мудрієвський є переможцем Всеукраїнської олімпіади з математики – ІІІ місце (2015 р.), з інформатики – І місце (2014 р.), ІІ місце (2016 р.) і ІІІ місце (2015 р.), з інформаційних технологій – І місце (2015 та 2016 рр.) і ІІ місце (2014 р.). Анастасія Грохольська – переможець Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій – ІІ місце (2016 р.). Андрій Станкевич виборов друге місце на Всеукраїнській студентській математичній олімпіаді (2016 р.). Петро Мудрієвський в 2014 році переміг в конкурсі «Городянин року» (Миколаїв) в номінації «Наукова надія». Він та Анастасія Грохольська є стипендіатами Миколаївського міського голови в 2016 році.

Відповідно до національного рейтингу Малої академії наук, Петро Мудрієвський займає другу позицію у Всеукраїнському рейтингу з математики та інформатики. По Миколаївській області, він та Олександр Федоров займають, – відповідно, – І та ІІ місця, Анастасія Грохольська та Олексій Савчук – XIII та XIV місця, а Андрій Станкевич – XXII місце (http://intellect.inhost.com.ua).

Професорсько-викладацький склад університету цінує і пишається вибором цих дітей саме нашого навчального закладу та намагається створити всі умови для найкращого розквіту їх обдарувань.

ChJ6iewlJ4o