Літня школа за проєктом NAWA «Солідарність з Україною – Європейські університети»: серед учасників – т. в. о. проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва Могилянки Алла Коваль

Чорноморський національний університет імені Петра Могили продовжує тісну співпрацю з закордонними університетами, розширює та налагоджує нові зв’язки.

Так, протягом 12 – 18 березня 2023 року т. в. о. проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва ЧНУ імені Петра Могили Алла Коваль узяла участь у Літній школі за проєктом NAWA «Солідарність з Україною – Європейські університети».

Ця інтеграційна зустріч є частиною співпраці Університету імені Адама Міцкевича в Познані з українськими ЗВО, що об’єднала проректорів з 26 університетів-партнерів.

Серед основних питань для учасників Літньої школи виокремили проблеми вищої освіти в Україні; інтернаціоналізацію освіти в умовах війни та після нашої Перемоги; можливості розвитку співпраці між університетами Польщі та України; а також перспективи фінансування спільних проєктів за програмами Європейського Союзу.

Під час заходів школи проректори університетів відвідали міську раду міста Познань, факультет політичних наук і журналістики, факультет польської і класичної філології Університету імені Адама Міцкевича в Познані,  Великопольський центр новітніх технологій тощо. Наприкінці Літньої школи учасники підбили підсумки спільної роботи, домовились про розвиток академічної співпраці; спільні наукові проєкти; можливості розвитку програм подвійних дипломів.

Нагадуємо, що в січні 2023 року провідна фахівчиня відділу міжнародних зв’язків ЧНУ імені Петра Могили Олена Філімонова взяла участь у AMU Staff Week for Ukraine для представників відділів міжнародних зв’язків партнерських університетів.

Надалі заплановані короткострокові стажування для аспірантів, студентів і деканів за різними напрямками співпраці. Найближчою буде школа точних наук для молодих вчених.

Саме в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили можна отримати класичну професійну освіту з європейським досвідом стажування та роботи!