Літературно-мистецький конкурс до річниці народження Тараса Шевченка

Рядки з відомих творів Шевченка «Сон», «І мертвим, і живим, і ненародженим», «Гайдамаки» та інші лунали сьогодні, 10 березня, в аудиторії 11 корпусу інституту філології.

206 років тому, 9 березня, народився український митець Тарас Шевченко, який подарував Україні й світу всім відомі поеми, вірші та картини. З нагоди річниці українського письменника по всій Україні й світі відбуваються урочисті заходи та церемонії покладання квітів до пам’ятника Шевченка. Попри те, що митець жив два сторіччя тому, його творчість та образ шанує й молодь та часом намагається осучаснити його.

ЧНУ імені Петра Могили також долучилися до вшанування творчості та пам’яті Шевченка. Так відбувся щорічний літературно-мистецький конкурс «Моя ти доле молодая». До участі були запрошені всі охочі студенти, викладачі та співробітники Могилянки для виконання поезій, пісень на слова Тараса Шевченка, а також авторських пісень і поезій, суголосних назві конкурсу.

Серед конкурсантів були переважно студенти-філологи, проте цьогоріч до заходу долучилася студентка 434 групи спеціальності історія факультету політичних наук Тетяна Постриган.

До суддівства були запрошені:

• Директор наукової бібліотеки Ганна Петроченко;
  • Директор науково-педагогічної бібліотеки Миколаєва Костянтин Картузов;
  • Ведучий національної суспільної телерадіокомпанії в Миколаєві та випускник Могилянки Денис Бобков.

Емоційні та чуттєві виступи студентів не закінчилися лише декламуванням навічно живих рядків митця. Студентки 434 та 546 груп Тетяна Постриган та Анастасія Слободянюк вразили своєю авторською поезією. А авторський колектив на чолі зі студенткою 446 групи Еліною Курінною здивували нестандартною подачею свого виступу.

Трійку переможців було визначено членами журі після декламування конкурсантами обраних творів Шевченка. Серед них:

• Анастасія Слободянюк (546 група);
  • Еліна Курінна (446 група);
  • Олена Жовнич (148 група).

Вітаємо переможців та учасників конкурсу!