Літературник у ЧНУ імені Петра Могили

9 листопада 2022 року з нагоди Дня української писемності та мови студенти, викладачі та співробітники ЧНУ імені Петра Могили провели онлайновий літературник.

Організаторами виступили студентське самоврядування та центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню університету.

Відкрив зустріч перший проректор Могилянки Юрій Котляр, якому було надано право першим розв’язати вірш-ребус.

Спеціальним гостем став лідер гурту «Спів братів» Дмитро Осичнюк, який долучився до щирого спілкування та виконав пісню «Нік, ти сильний!»

Серед учасників – не лише студенти з першого по шостий курс, а й викладачі  ЧНУ імені Петра Могили. Кожен міг виступити з поезією чи прозовим твором українського автора, а й із власним надбанням.

Загальна атмосфера заходу була тепла, щира, насичена творчістю та емоціями.

Особлива вдячність Анні Караулановій, голові студентської колегії, співорганізатору заходу, Світлані Бородіній та Яні Плютенко, ведучим літературника.

Цінуємо участь  кожного в наповнені атмосфери заходу!