Лисенкова Ірина Петрівна


завідувач кафедри психології
 Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили,
доктор психологічних наук, професор б.в.з.

Освіта та професійний шлях

У 2008 році закінчила Миколаївський державний гуманітарний університет імені Петра Могили.

У 2008-2011 роках навчалась в аспірантурі Миколаївського державного гуманітарного університету імені Петра Могили.

З 01 вересня 2019 року працює на посаді завідувача кафедри психології Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Автор 140 публікацій, з них 3 монографії (1 – закордонна), 2 навчально-методичного характеру, 37 статтей у фахових виданнях України, 19 статтей в наукометричних базах та закордонних англомовних виданнях (3 статті в базах Scopus).

Викладає дисципліни: «Дефектологія та реабілітаційна психологія», «Психологія особистості», «Іміджелогія», «Психологія інклюзивного навчання», «Психологія вищої школи».

 

Захист дисертації

2012 р. – захист кандидатської дисертації на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.450.01 в Інституті спеціальної педагогіки Національної академії педагогічних наук України зі спеціальності 13.00.03 – корекційна педагогіка (диплом ДК № 014086). Тема дисертаційного дослідження: «Арт-терапія як засіб соціально-педагогічної підтримки молодших школярів із затримкою психічного розвитку».

2019 р. – захист докторської дисертації на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.450.02 в Інституті спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка Національної академії педагогічних наук України зі спеціальності 19.00.08 – спеціальна психологія (диплом ДД № 009054). Тема дисертаційного дослідження: «Детермінанти емоційного розвитку дітей з когнітивними порушеннями».

 

Звання

2015 р. – отримано вчене звання доцента (атестат 12ДЦ № 042342).

 

Наукові інтереси: спеціальна психологія, інклюзивна освіта, діти з особливими освітніми потребами, дитяча психологія.

 

Сертифіковані програми навчання

  1. Тренінг для викладачів вищих навчальних закладів України «Організація та викладання спеціалізованого курсу «Протидія торгівлі людьми» (Київ, 2008 р.).
  2. «Ресурсна арт-терапія» (Санкт-Петербург, 2009 р.).
  3. «Арт-терапія» (Техас, США, 2010 р.).

 

Google Scholar
ip_lysenkova@ukr.net
(0512) 76-92-76

 

Події та оголошення


лютого
26
Запрошуємо до участі у конкурсі з усного послідовного перекладу

Увага! Запрошуємо усіх охочих взяти участь у щорічному конкурсі з усного послідовного перекладу. Захід відбудеться 26 лютого 2020 року в ауд. 11-419 За більш детальною інформацію звертайтесь за електронною адресою: chernovadolceyuliia@gmail.com

березня
4
Долучайтеся до фотоконкурсу «Весняне пробудження»

Готуємось до весни та готуємо світлини разом з Центром соціально психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили та Первинною профспілковою організацією студентів ЧНУ імені Петра Могили. Умови участі: • терміново робимо круте весняне фото • роздруковуємо …

березня
15
І Всеукраїнський історичний дебатний турнір ІДЛ / IDL OPEN

Оргкомітет Історичної Дебатної Ліги, історичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, Наукове товариство студентів та ГО «Ідеалісти» запрошують студентів ЗВО України взяти участь у І Всеукраїнському історичному дебатному  турнірі «ІДЛ– 2020»! Історична дебатна Ліга (ІДЛ) – це студентський проект, де студенти …