Лимар Маргарита Юріївна


в.о. старшого викладача кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови
ЧНУ імені Петра Могили, кандидат політичних наук


Освіта та професійний шлях

У 2012 р. закінчила з відзнакою ЧНУ (колишн. ЧДУ) імені Петра Могили та отримала кваліфікацію «Політолог-міжнародник, перекладач». У 2016 р. закінчила аспірантуру ЧНУ імені Петра Могили.

Розпочала роботу в університеті з вересня 2016 р. З вересня 2018 р. працювала на кафедрі міжнародних відносин та зовнішньої політики на посаді провідного фахівця кафедри та викладача. З вересня 2019 р. працює в.о. старшого викладача на кафедрі теорії та практики перекладу з англійської мови.
У 2018 р. – успішно пройшла міжнародне тестування ECL (European Consortium for the Certificate of Attainment in Modern Languages) на підтвердження рівня «B2» володіння англійською мовою.

Захист дисертації

2019 р. – захист кандидатської дисертації на тему «Американський чинник у європейських інтеграційних процесах в період президентства Барака Обами» за спеціальністю 23.00.04 – політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку.

Коло наукових інтересів: трансалантичні відносини, євроінтеграційні процеси, зовнішня політика США та ЄС, м’яка сила, розумна сила; переклад англомовних документів та наукових публікацій західноєвропейських та американських дослідників.

Викладає такі курси:

  • «Іноземна мова спеціальності» (для студентів спеціальності «Міжнародні відносини»)
  • «The USA in the foreign policy of European countries» (спецкурс англійською мовою для студентів спеціальності «Міжнародні відносини»)

Google Scholar

Телефони: (0512) 76-55-87; (063) 292-46-45
Електронна адреса: marita@chmnu.edu.ua

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …