Маргарита Юріївна Лимар


провідний фахівець, викладач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики
ЧНУ імені Петра Могили, магістр з міжнародних відносин


Освіта та професійний шлях

У 2012 р. закінчила з відзнакою ЧНУ (колишн. ЧДУ) імені Петра Могили та отримала кваліфікацію «Політолог-міжнародник, перекладач». У 2017 р. закінчила аспірантуру ЧНУ імені Петра Могили за 23.00.04 – політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку.

Розпочала роботу в університеті з вересня 2016 р. На кафедрі міжнародних відносин та зовнішньої політики працює з вересня 2018 р. на посаді провідного фахівця кафедри  та викладача.

 
Коло наукових інтересів: трансалантичні відносини, зовнішня політика США та ЄС, м’яка сила.

Google Scholar

Телефони: (0512) 76-55-79; (063) 292-46-45
Електронна адреса: marita@chmnu.edu.ua

 

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.