Лимар Маргарита Юріївна


в.о. старшого викладача кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови
ЧНУ імені Петра Могили, кандидат політичних наук


Освіта та професійний шлях

У 2012 р. закінчила з відзнакою ЧНУ (колишн. ЧДУ) імені Петра Могили та отримала кваліфікацію «Політолог-міжнародник, перекладач». У 2016 р. закінчила аспірантуру ЧНУ імені Петра Могили.

Розпочала роботу в університеті з вересня 2016 р. З вересня 2018 р. працювала на кафедрі міжнародних відносин та зовнішньої політики на посаді провідного фахівця кафедри та викладача. З вересня 2019 р. працює в.о. старшого викладача на кафедрі теорії та практики перекладу з англійської мови.
У 2018 р. – успішно пройшла міжнародне тестування ECL (European Consortium for the Certificate of Attainment in Modern Languages) на підтвердження рівня «B2» володіння англійською мовою.

Захист дисертації

2019 р. – захист кандидатської дисертації на тему «Американський чинник у європейських інтеграційних процесах в період президентства Барака Обами» за спеціальністю 23.00.04 – політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку.

Коло наукових інтересів: трансалантичні відносини, євроінтеграційні процеси, зовнішня політика США та ЄС, м’яка сила, розумна сила; переклад англомовних документів та наукових публікацій західноєвропейських та американських дослідників.

Викладає такі курси:

  • «Англійська мова спеціальності» (для студентів спеціальності «Міжнародні відносини»)
  • «The USA in the foreign policy of European countries» (спецкурс англійською мовою для студентів спеціальності «Міжнародні відносини»)

Google Scholar

Телефони: (0512) 76-55-87; (063) 292-46-45
Електронна адреса: marita@chmnu.edu.ua

 

Події та оголошення


березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету

квітня
3
Конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси»

Майстерня прикрас Kochut проводить конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси». Завдання: намалювати ескіз, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Розкрийте свою креативність на повну. Це може бути будь-яка прикраса – каблучка, кулон, брошка, сережки, тощо. Створюючи зображення, дозволено користуватися …

лютого
14
Приєднуйтесь до святкування Дня святого Валентина разом з ЧНУ імені Петра Могили!

14 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться святкування Дня святого Валентина! • 11:50 -12:30 фотозона, пошта св. Валентина (головний корпус) • 14:00 Святковий концерт (актова зала ЧНУ імені Петра Могили) На святковому концерті на вас чекають виступи театрального гуртка, …