Лимар Маргарита Юріївна


в.о. старшого викладача кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови
ЧНУ імені Петра Могили, кандидат політичних наук


Освіта та професійний шлях

У 2012 р. закінчила з відзнакою ЧНУ (колишн. ЧДУ) імені Петра Могили та отримала кваліфікацію «Політолог-міжнародник, перекладач». У 2016 р. закінчила аспірантуру ЧНУ імені Петра Могили.

Розпочала роботу в університеті з вересня 2016 р. З вересня 2018 р. працювала на кафедрі міжнародних відносин та зовнішньої політики на посаді провідного фахівця кафедри та викладача. З вересня 2019 р. працює в.о. старшого викладача на кафедрі теорії та практики перекладу з англійської мови.
У 2018 р. – успішно пройшла міжнародне тестування ECL (European Consortium for the Certificate of Attainment in Modern Languages) на підтвердження рівня «B2» володіння англійською мовою.

Захист дисертації

2019 р. – захист кандидатської дисертації на тему «Американський чинник у європейських інтеграційних процесах в період президентства Барака Обами» за спеціальністю 23.00.04 – політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку.

Коло наукових інтересів: трансалантичні відносини, євроінтеграційні процеси, зовнішня політика США та ЄС, м’яка сила, розумна сила; переклад англомовних документів та наукових публікацій західноєвропейських та американських дослідників.

Викладає такі курси:

  • «Іноземна мова спеціальності» (для студентів спеціальності «Міжнародні відносини»)
  • «The USA in the foreign policy of European countries» (спецкурс англійською мовою для студентів спеціальності «Міжнародні відносини»)

Google Scholar

Телефони: (0512) 76-55-87; (063) 292-46-45
Електронна адреса: marita@chmnu.edu.ua

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …