Маргарита Юріївна Лимар


провідний фахівець, викладач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики
ЧНУ імені Петра Могили, магістр з міжнародних відносин


Освіта та професійний шлях

У 2012 р. закінчила з відзнакою ЧНУ (колишн. ЧДУ) імені Петра Могили та отримала кваліфікацію «Політолог-міжнародник, перекладач». У 2017 р. закінчила аспірантуру ЧНУ імені Петра Могили за 23.00.04 – політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку.

Розпочала роботу в університеті з вересня 2016 р. На кафедрі міжнародних відносин та зовнішньої політики працює з вересня 2018 р. на посаді провідного фахівця кафедри  та викладача.

 
Коло наукових інтересів: трансалантичні відносини, зовнішня політика США та ЄС, м’яка сила.

Google Scholar

Телефони: (0512) 76-55-79; (063) 292-46-45
Електронна адреса: marita@chmnu.edu.ua

 

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …