Лимар Маргарита Юріївна


в.о. старшого викладача кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови
ЧНУ імені Петра Могили, кандидат політичних наук


Освіта та професійний шлях

У 2012 р. закінчила з відзнакою ЧНУ (колишн. ЧДУ) імені Петра Могили та отримала кваліфікацію «Політолог-міжнародник, перекладач». У 2016 р. закінчила аспірантуру ЧНУ імені Петра Могили.

Розпочала роботу в університеті з вересня 2016 р. З вересня 2018 р. працювала на кафедрі міжнародних відносин та зовнішньої політики на посаді провідного фахівця кафедри та викладача. З вересня 2019 р. працює в.о. старшого викладача на кафедрі теорії та практики перекладу з англійської мови.
У 2018 р. – успішно пройшла міжнародне тестування ECL (European Consortium for the Certificate of Attainment in Modern Languages) на підтвердження рівня «B2» володіння англійською мовою.

Захист дисертації

2019 р. – захист кандидатської дисертації на тему «Американський чинник у європейських інтеграційних процесах в період президентства Барака Обами» за спеціальністю 23.00.04 – політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку.

Коло наукових інтересів: трансалантичні відносини, євроінтеграційні процеси, зовнішня політика США та ЄС, м’яка сила, розумна сила; переклад англомовних документів та наукових публікацій західноєвропейських та американських дослідників.

Викладає такі курси:

  • «Іноземна мова спеціальності» (для студентів спеціальності «Міжнародні відносини»)
  • «The USA in the foreign policy of European countries» (спецкурс англійською мовою для студентів спеціальності «Міжнародні відносини»)

Google Scholar

Телефони: (0512) 76-55-87; (063) 292-46-45
Електронна адреса: marita@chmnu.edu.ua

 

Події та оголошення


березня
25
Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …