«Ліга сміху» дебютувала в ЧНУ

Уперше 27 квітня в університеті грали не у звичайний КВК, а у «Лігу сміху», в якій взяли участь студенти ЧНУ імені Петра Могили.

Фестиваль відкрив учасник Всеукраїнської Ліги Сміху – Альберт Лалаяном, капітан команди «Ніколь Кідман».

У змаганнях з гумору взяли участь 5 команд: «Кубик Рубика», «Светочка», «Нервы Марии», «Всегда вовремя», «Не дует». Організацією заходу займалася студентка факультету соціології Юлія Борисенко.

Гра проходила за правилами свого Всеукраїнського аналога. З п’яти команд троє суддів обирали собі одну. Потім кожна з обраних команд буде змагатись між собою в «батлі-розминці».

У боротьбі за перше місце учасники показали з себе по-різному. А тому, за рішенням суддів, усі п’ять команд пройшли у півфінал.