«Ліга сміху» дебютувала в ЧНУ

Уперше 27 квітня в університеті грали не у звичайний КВК, а у «Лігу сміху», в якій взяли участь студенти ЧНУ імені Петра Могили.

Фестиваль відкрив учасник Всеукраїнської Ліги Сміху – Альберт Лалаяном, капітан команди «Ніколь Кідман».

У змаганнях з гумору взяли участь 5 команд: «Кубик Рубика», «Светочка», «Нервы Марии», «Всегда вовремя», «Не дует». Організацією заходу займалася студентка факультету соціології Юлія Борисенко.

Гра проходила за правилами свого Всеукраїнського аналога. З п’яти команд троє суддів обирали собі одну. Потім кожна з обраних команд буде змагатись між собою в «батлі-розминці».

У боротьбі за перше місце учасники показали з себе по-різному. А тому, за рішенням суддів, усі п’ять команд пройшли у півфінал.

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”