Лекція заслуженого лікаря України Бориса Тодурова «Гострі стани у кардіохірургії» для студентів ЧНУ

15 лютого в читальному залі ЧНУ імені Петра Могили відбулася лекція директора Інституту сердця, лікаря-кардіохірурга, доктора медичних наук, професора Бориса Тодурова.

Борис Тодуров

Проректор з наукової роботи Володимир Беглиця перед початком лекції «Гострі стани у кардіохірургії», зазначив, що Борис Тодуров першим в Україні зробив пересадку серця. А нещодавно Борис Михайлович першим зробив імплантацію механічного серця і постійно докладає багато зусиль для профілактики серцево-судинних захворювань.

Борис Тодуров

На цій актуальній лекції на тему «Гострі стани у кардіохірургії»  розглядались питання показань та можливостей ендоваскулярних методів у лікуванні вад серця, стенокардії, гіпертонії а також успішне проведення операцій (стентування коронарних артерій, шунтування серця, протезування клапанів).

Борис Тодуров

Під час зустрічі він продемонстрував і результати встановлення механічного серця.   Борис Тодуров зазначив, що такі операції є перехідним етапом до трансплантації донорського серця. Не менш цікавою була наступна частина лекції, присвячена практичному досвіду Бориса Тодурова щодо лікування тромбоемболії.

Борис Тодуров

На завершення зустрічі Борис Михайлович відповів на запитання викладачів і студентів.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики