Лекція заслуженого лікаря України Бориса Тодурова «Гострі стани у кардіохірургії» для студентів ЧНУ

15 лютого в читальному залі ЧНУ імені Петра Могили відбулася лекція директора Інституту сердця, лікаря-кардіохірурга, доктора медичних наук, професора Бориса Тодурова.

Борис Тодуров

Проректор з наукової роботи Володимир Беглиця перед початком лекції «Гострі стани у кардіохірургії», зазначив, що Борис Тодуров першим в Україні зробив пересадку серця. А нещодавно Борис Михайлович першим зробив імплантацію механічного серця і постійно докладає багато зусиль для профілактики серцево-судинних захворювань.

Борис Тодуров

На цій актуальній лекції на тему «Гострі стани у кардіохірургії»  розглядались питання показань та можливостей ендоваскулярних методів у лікуванні вад серця, стенокардії, гіпертонії а також успішне проведення операцій (стентування коронарних артерій, шунтування серця, протезування клапанів).

Борис Тодуров

Під час зустрічі він продемонстрував і результати встановлення механічного серця.   Борис Тодуров зазначив, що такі операції є перехідним етапом до трансплантації донорського серця. Не менш цікавою була наступна частина лекції, присвячена практичному досвіду Бориса Тодурова щодо лікування тромбоемболії.

Борис Тодуров

На завершення зустрічі Борис Михайлович відповів на запитання викладачів і студентів.

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.