Лекція з відкриття власного бізнесу

У Чорноморському національному університеті імені Петра Могили відбулася відкрита лекція відомого українського бізнесмена, експерта World communication forum Davos Kyiv 2016 і члена СЕО Club Ukraine Артема Лукашева. Цей захід організували менеджери проекту креативного простору «Прожектор» КП «Агентство розвитку Миколаєва».

На лекції студенти мали змогу ознайомитися з можливостями відкриття власного бізнесу в Україні. Такі зустрічі є надзвичайно важливими, адже студенти можуть перейняти досвіт безпосередньо від людини, яка займається підприємництвом. Вони дізналися про часті помилки і зможуть уникати їх у майбутньому.

Артем Лукашев розповів і про програму стажування для студентів у його власній компанії, з можливістю подальшого працевлаштування.

Лектор прагнув довести усім присутнім, що робити бізнес в Україні вигідно й прибутково. І якщо розвивати власну ідею, почата справа обов’язково стане успішною. Україна не гірше Європи дає хороші можливості.

lektsiya lektor