Лекція Ю. М. Швалба «Навчальне цілепокладання як технологія розвитку активної життєвої позиції та самостійності студентів»


24 листопада о 10.00 запрошуємо викладачів ЧНУ ім. П.Могили на лекцію професора, доктора психологічних наук Швалба Ю.М. «Навчальне цілепокладання як технологія розвитку активної життєвої позиції та самостійності студентів»

На лекції будуть проаналізовані новітні психолого-педагогічні технології розвитку суб’єктності студентів та представлено авторські техніки навчального цілепокладання.

Ю.М.Швалб є визнаним фахівцем у галузі загальної, педагогічної та вікової психології, одним із фундаторів екологічної психології в Україні. Ним розроблено концепцію цілепокладання в навчальній діяльності. Його монографія «Психологические модели целеполагания» отримала першу премію АПН України (1999р.) на конкурсі наукових монографій. Ця концепція стала підґрунтям для розробки оригінальної теорії цілепокладаючої свідомості та сучасного способу життя особистості.

Майже 30 років Ю.М.Швалб веде активну педагогічну діяльність, а з 2001 року очолює кафедру соціальної роботи на факультеті психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. За цей час ним створено цілісну систему професійної підготовки соціальних працівників, яка базується на впровадженні новітніх психолого-педагогічних технологій у процес навчання студентів. Серед них провідне місце посідають технології, що пов’язані з розвитком особистості у процесі навчання, її професіогенезом та особистісним зростанням. Під його керівництвом на кафедрі розроблено концепцію психологічного забезпечення соціальної роботи та підготовлено перший в Україні підручник «Психологія соціальної роботи».

Реєстрація для участі за посиланням 

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут