Лекція українського композитора Леоніда Грабовського

Наш університет радо приймає цікавих людей, які можуть поділитися досвідом, історіями з життєвого та професійного шляхів зі студентами. Цього разу Кафедра української філології, теорії та історії літератури ЧНУ ім. Метра Могили організувала зустріч з українським композитором Леонідом Грабовським, який наразі проживає в Америці.

Студенти, викладачі та поціновувачі таланту композитора 24 травня мали змогу послухати лекцію від самого митця, яка мала назву «Феномен київського музичного авангарду в контексті культури шістдесятників». Леонід Грабовський є одним з представників композиторської групи «Київський авангард», писав музику до багатьох фільмів, з 1990 року живе в США, де працює вільним композитором, зокрема співпрацює з ансамблем «Continuum».
Лекція пройшла в дружній атмосфері, в кінці лекції всі охочі могли поставити питання композитору.

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77