Лекція українського композитора Леоніда Грабовського

Наш університет радо приймає цікавих людей, які можуть поділитися досвідом, історіями з життєвого та професійного шляхів зі студентами. Цього разу Кафедра української філології, теорії та історії літератури ЧНУ ім. Метра Могили організувала зустріч з українським композитором Леонідом Грабовським, який наразі проживає в Америці.

Студенти, викладачі та поціновувачі таланту композитора 24 травня мали змогу послухати лекцію від самого митця, яка мала назву «Феномен київського музичного авангарду в контексті культури шістдесятників». Леонід Грабовський є одним з представників композиторської групи «Київський авангард», писав музику до багатьох фільмів, з 1990 року живе в США, де працює вільним композитором, зокрема співпрацює з ансамблем «Continuum».
Лекція пройшла в дружній атмосфері, в кінці лекції всі охочі могли поставити питання композитору.