Лекція-тренінг від Ірини Моспан у рамках діяльності Social work practice club


Сьогодні, 1 листопада, в рамках Social work practice club виступила Ірина Моспан, соціальна працівниця ГО “Пенітенціарна ініціатива” з лекцією-тренінгом “Толерантність та недискримінація в роботі з представниками/цями груп, що є найбільш уразливими до ВІЛ”.

Це були дві надзвичайно продуктивні години. Йшлося про питання стигматизації, про типи і види стигми, про вербальні прояви стигми.

Крім того, Ірина Моспан поділилася власним досвідом роботи з людьми, що є найбільш уразливими до таврування і навішування ярликів та ефективними технологіями подолання стигми.

Нагадаємо, що Social work practice club почав свою роботу в жовтні минулого року кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки з метою створення сприятливого позитивному іміджу професії соціальної роботи. У рамках роботи клубу проводяться тренінги на різноманітні теми, серед яких тема лідерства, соціального проектування, ефективної комунікації управління часом, вирішення конфліктів, публічного виступу тощо.

Стежте за оголошеннями та новинами на сторінці кафедри

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …