Лекція-тренінг від Ірини Моспан у рамках діяльності Social work practice club


Сьогодні, 1 листопада, в рамках Social work practice club виступила Ірина Моспан, соціальна працівниця ГО “Пенітенціарна ініціатива” з лекцією-тренінгом “Толерантність та недискримінація в роботі з представниками/цями груп, що є найбільш уразливими до ВІЛ”.

Це були дві надзвичайно продуктивні години. Йшлося про питання стигматизації, про типи і види стигми, про вербальні прояви стигми.

Крім того, Ірина Моспан поділилася власним досвідом роботи з людьми, що є найбільш уразливими до таврування і навішування ярликів та ефективними технологіями подолання стигми.

Нагадаємо, що Social work practice club почав свою роботу в жовтні минулого року кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки з метою створення сприятливого позитивному іміджу професії соціальної роботи. У рамках роботи клубу проводяться тренінги на різноманітні теми, серед яких тема лідерства, соціального проектування, ефективної комунікації управління часом, вирішення конфліктів, публічного виступу тощо.

Стежте за оголошеннями та новинами на сторінці кафедри

Події та оголошення


квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).