Лекція Романа Вакульчука в рамках проекту «Україна – Норвегія»

У рамках проекту «Україна – Норвегія» слухачам курсів професійної перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та членів їхніх сімей прочитали лекцію «Нові технології та інновації в державному секторі».

Лектором був Роман Вакульчук – старший науковий співробітник Норвезького інституту міжнародних відносин. Він володіє вченим ступенем PhD в економіці, яку отримав у Бременському університеті імені Якобса, Бремен, Німеччина. Також має два ступені магістра в галузі міжнародних відносин. Він був провідним керівником цілого ряду міжнародних наукових проектів і нагороджений Міжнародною Премією імені Габріеля Аль-Салем «За видатні досягнення в консалтингу» та наукових дослідженнях у 2013 році.
Захід розпочався зі знайомства лектора та слухачів. Продовжився розповіддю про Норвегію. Далі всі поринули в навчальний процес і здобували нові знання.

Нагадаємо, що 7 вересня 2016 року на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулося урочисте відкриття чергових курсів професійної перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та членів їхніх сімей.

????????????????????????????????????

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики