Лекція Романа Вакульчука в рамках проекту «Україна – Норвегія»

У рамках проекту «Україна – Норвегія» слухачам курсів професійної перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та членів їхніх сімей прочитали лекцію «Нові технології та інновації в державному секторі».

Лектором був Роман Вакульчук – старший науковий співробітник Норвезького інституту міжнародних відносин. Він володіє вченим ступенем PhD в економіці, яку отримав у Бременському університеті імені Якобса, Бремен, Німеччина. Також має два ступені магістра в галузі міжнародних відносин. Він був провідним керівником цілого ряду міжнародних наукових проектів і нагороджений Міжнародною Премією імені Габріеля Аль-Салем «За видатні досягнення в консалтингу» та наукових дослідженнях у 2013 році.
Захід розпочався зі знайомства лектора та слухачів. Продовжився розповіддю про Норвегію. Далі всі поринули в навчальний процес і здобували нові знання.

Нагадаємо, що 7 вересня 2016 року на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулося урочисте відкриття чергових курсів професійної перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та членів їхніх сімей.

????????????????????????????????????

листопада
Семінар на тему “Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (The Digital Object Identifier). Агентство CrossRef”

Шановні колеги! Редактори та редколегії  наявних та майбутніх журналів! Запрошуємо Вас на семінар, якій відбудеться 15-го листопада 2018 р.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.