Лекція Романа Вакульчука в рамках проекту «Україна – Норвегія»

У рамках проекту «Україна – Норвегія» слухачам курсів професійної перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та членів їхніх сімей прочитали лекцію «Нові технології та інновації в державному секторі».

Лектором був Роман Вакульчук – старший науковий співробітник Норвезького інституту міжнародних відносин. Він володіє вченим ступенем PhD в економіці, яку отримав у Бременському університеті імені Якобса, Бремен, Німеччина. Також має два ступені магістра в галузі міжнародних відносин. Він був провідним керівником цілого ряду міжнародних наукових проектів і нагороджений Міжнародною Премією імені Габріеля Аль-Салем «За видатні досягнення в консалтингу» та наукових дослідженнях у 2013 році.
Захід розпочався зі знайомства лектора та слухачів. Продовжився розповіддю про Норвегію. Далі всі поринули в навчальний процес і здобували нові знання.

Нагадаємо, що 7 вересня 2016 року на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулося урочисте відкриття чергових курсів професійної перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та членів їхніх сімей.

????????????????????????????????????

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.