Лекція Першого секретаря Посольства України в Угорщині, Заступника Представництва України в Дунайській Комісії Олексія Кондика

23 лютого 2022 року в приміщенні Вченої Ради ЧНУ імені Петра Могили відбулася онлайнова лекція Першого секретаря Посольства України в Угорщині, Заступника Представництва України в Дунайській Комісії Олексія Кондика «Окремі аспекти головування та роботи української делегації в Дунайській комісії».

До заходу наживо та через платформу Zoom долучилися студенти-міжнародники першого – четвертого курсів денної та заочної форм навчання нашого університету.

Захід пройшов відповідно до Указу Президента України від 14.02.2022 № 53/20221 та за ініціативи представників кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики факультету політичних наук Могилянки.

Із вступним словом та подякою за подальше спілкування виступили проректор із наукової роботи та міжнародного співробітництва ЧНУ імені Петра Могили Володимир Беглиця та завідувачка кафедрою  міжнародних відносин та зовнішньої політики Анастасія Хмель.

Основною метою лекції є ознайомлення студентів з практичною діяльністю українських дипломатів за кордоном.

Окрім того, зазначив Олексій Кондик, протягом 2021 – 2023 років Україна вперше буде головувати в Дунайській комісії за 70 років її існування. Це знакова та важлива подія. Очолює українську делегацію (цьогоріч і є головою на Дунайській комісії) чинний Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Любов Непоп.

Здобувачі освіти мали можливість поставити питання Олексію Кондику щодо особливостей діяльності представників Посольства України в Угорщині.