Лекція на тему «Рослини для міста» для студентів-екологів ЧНУ ім. Петра Могили

4 лютого 2019 року в бібліотеці-філіалі №2 для студентів-екологів Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили була проведена лекція на тему «Рослини для міста».

На лекцію були запрошені: Анастасія Чернова (асистент кафедри рослинництва та садово-паркового господарства факультету агротехнологій МНАУ) та Скворцова Ірина («ГО Urban Mykolayiv»). Ірина Скворцова розповіла студентам про багаторічні рослини, які бажано висаджувати в нашому місті. Анастасія Чернова продемонструвала презентацію на тему «Зелене місто Миколаїв», в якій були представлені парки нашого міста та деякі види рослин, які в них зростають.

Студенти залишилися задоволені та отримали позитивні емоції від виступів гостей.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77