Лекція Голови Одеського представництва Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Кайла Кінга

16 лютого 2022 року в приміщенні Вченої Ради ЧНУ мені Петра Могили відбулася онлайнова лекція Голови Одеського представництва Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Кайла Кінга за темою «Презентація особливостей роботи Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ В Україні».

До події долучилися студенти першого – третього курсів спеціальності «Міжнародні відносини» нашого університету.

Захід пройшов відповідно до Указу Президента України від 14.02.2022 № 53/20221 та за ініціативи представників кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики факультету політичних наук Могилянки.

Із вітальним словом щодо нового державного свята України – Дня єдності (запровадженого з 16 лютого 2022 року з метою консолідації суспільства) виступили проректор із наукової роботи та міжнародного співробітництва ЧНУ імені Петра Могили Володимир Беглиця та декан факультету політичних наук Олександр Шевчук.

Основними темами лекції було обговорення головної мети роботи Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ В Україні, основні умови організації допомоги Україні в ході війни на сході країни, а також розглянуто актуальні проблеми української державності.

Здобувачі освіти мали можливість поставити питання Кайлу Кінгу щодо особливостей діяльності ОБСЄ в Україні взагалі та в Одеській області зокрема.

Зазначимо, що 23 лютого  о   12:30  в   приміщенні  Вченої   Ради   університету відбудеться  онлайн-лекція  Першого секретаря Посольства України в Угорщині, Заступника Представництва України в Дунайській Комісії Олексія Кондика «Окремі аспекти головування та роботи української делегації в Дунайській комісії».

Чекаємо всіх охочих!